Password Boss Password Manager Password Boss Password Manager 5.5.9076

Strona główna Android Bezpieczeństwo Menedżery haseł
Pobierz program
lub zeskanuj:

Password Boss Password Manager to aplikacja do zarządzania hasłami do usług internetowych oraz danymi kont bankowych i kart kredytowych. Oferuje też dodatkowe mechanizmy bezpieczeństwa, m.in. generator silnych haseł.

Podstawowa wersja aplikacji Password Boss Password Manager pozwala korzystać z silnych, unikatowych haseł dla każdej witryny. Najpierw trzeba stworzyć konto w aplikacji, a następnie hasło główne (opcjonalnie można też ustawić w aplikacji kod PIN). Po dokonaniu tej konfiguracji, aplikacja zajmie się wypełnianiem wszelkich formularzy logowania do usług internetowych formularzy (przyspieszając np. rejestrację w sklepach internetowych). Wszystko jest zabezpieczone 256-bitowym szyfrem AES (z 64 tysiącami rund soli w algorytmie wyprowadzania klucza PBKDF2), a dane są szyfrowane i deszyfrowane tylko lokalnie.

Dodatkowym zabezpieczeniem jest możliwość wykorzystania dwuetapowego uwierzytelniania, w którym hasło jest łączone z kodem generowanym na smartfonie. Program pozwala też na bezpieczne współdzielenie tych informacji i bezpieczną kopię zapasową w chmurze. Aplikacja oferuje też wbudowaną przeglądarkę internetową. Zaprojektowano ją z myślą o elektronicznym handlu czy bankowości i potrafi m.in. blokować złośliwe oprogramowanie oraz ataki phishingowe.

Aplikacja w wersji Premium jest dostępna przez 30 dni po zainstalowaniu. Później należy opłacić abonament, który wynosi ok. 55 dolarów za 3 lata, ok. 45 dolarów za 2 lata oraz ok. 30 dolarów, jeśli zdecydujemy się opłacać go rokrocznie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!