Password Boss Password Manager 3.1.7536

Strona główna Android Bezpieczeństwo Menedżery haseł
Pobierz program
lub zeskanuj:

Password Boss Password Manager to aplikacja do zarządzania hasłami do usług internetowych oraz danymi kont bankowych i kart kredytowych. Oferuje też dodatkowe mechanizmy bezpieczeństwa, m.in. generator silnych haseł.

Podstawowa wersja aplikacji Password Boss Password Manager pozwala korzystać z silnych, unikatowych haseł dla każdej witryny. Najpierw trzeba stworzyć konto w aplikacji, a następnie hasło główne (opcjonalnie można też ustawić w aplikacji kod PIN). Po dokonaniu tej konfiguracji, aplikacja zajmie się wypełnianiem wszelkich formularzy logowania do usług internetowych formularzy (przyspieszając np. rejestrację w sklepach internetowych). Wszystko jest zabezpieczone 256-bitowym szyfrem AES (z 64 tysiącami rund soli w algorytmie wyprowadzania klucza PBKDF2), a dane są szyfrowane i deszyfrowane tylko lokalnie.

Dodatkowym zabezpieczeniem jest możliwość wykorzystania dwuetapowego uwierzytelniania, w którym hasło jest łączone z kodem generowanym na smartfonie. Program pozwala też na bezpieczne współdzielenie tych informacji i bezpieczną kopię zapasową w chmurze. Aplikacja oferuje też wbudowaną przeglądarkę internetową. Zaprojektowano ją z myślą o elektronicznym handlu czy bankowości i potrafi m.in. blokować złośliwe oprogramowanie oraz ataki phishingowe.

Aplikacja w wersji Premium jest dostępna przez 30 dni po zainstalowaniu. Później należy opłacić abonament, który wynosi ok. 55 dolarów za 3 lata, ok. 45 dolarów za 2 lata oraz ok. 30 dolarów, jeśli zdecydujemy się opłacać go rokrocznie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zarządzaj hasłami jak boss. Password Boss Premium za darmo dla Czytelników!

23
13.04.2016  •  Adam Golański

Biometria biometrią, ale to wciąż login i hasło stanowią podstawową metodę uwierzytelniania w serwisach i usługach internetowych. Im więcej z nich korzystamy, tym więcej tych haseł mieć powinniśmy (największy grzech – używanie tego samego hasła w dwóch różnych serwisach), a to oznacza że tym trudniej nad tym zapanować. Ułatwiających to zadanie menedżerów haseł jest wiele, ale tym razem mamy dla Was program naprawdę ciekawy. Password Boss Premium nie tylko świetnie zarządza hasłami, ale też zawiera dobrze pomyślane mechanizmy bezpieczeństwa. Podstawowa wersja menedżera Password Boss pozwala…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu