Password Manager 2.6.3.0

Strona główna Windows Phone Bezpieczeństwo
Pobierz program
lub zeskanuj:

Password Manager to prosta aplikacja, napisana aby w łatwy sposób zarządzać hasłami. Hasła dzielone są na kategorie zdefiniowane przez użytkownika.

Podczas dodawania hasła do bazy należy podać nazwę wyświetlaną na liście, nazwę użytkownika i hasło. Opcjonalnie można dodać adres strony z logowaniem oraz dodać opis.

Password Manager posiada funkcję wykonywania kopii zapasowych na SkyDrive. Kopia ta jest zapisana w formacie .txt, jednak w środku jest zaszyfrowana tak, aby tylko program mógł odczytać hasła. Dzięki temu nawet po zmianie telefonu można odzyskać całą bazę.

Przed wejściem do programu chroni hasło ustalone przy pierwszym włączenie. Jeżeli użytkownik zapomni hasła, może go odzyskać odpowiadając na pytania pomocnicze. Nie jest to jednak najlepsza forma zabezpieczenia. Są dwa pytania. Pierwsze należy wybrać z domyślnych i są to pytania bardzo prozaiczne, które przez nieupoważnioną osobę mogą zostać odgadnięte. Drugie pytanie trzeba wpisać samemu. I najlepiej jest wymyślić pytanie, na które nikt inny poza użytkownikiem nie zna odpowiedzi.

W programie znajduje się narzędzie, które sprawdza bezpieczeństwo podanego hasła oraz doradza, co można dodać do niego oraz narzędzie do generowania losowych haseł. Generator jak i narzędzie sprawdzające można przypiąć jako skrót do ekranu głównego i nie potrzeba hasła aby z nich skorzystać.

Poza tym aplikacja działa bardzo płynnie i stabilnie. Jest jedną z lepiej napisanych na system Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!