Password Manager XP 4.0.804

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Password Manager XP to interesujący program, który umożliwia bezpieczne przechowywanie haseł i poufnych informacji w postaci zaszyfrowanych baz danych.

Program oprócz przyjaznego i intuicyjnego interfejsu graficznego wyposażony został w szereg przydatnych funkcji - m.in. wbudowany generator haseł, obsługę wielu baz danych, możliwość jednoczesnego zapisu informacji przez kilku użytkowników, uprawnienia, ograniczające dostęp do określonych partii poufnych informacji oraz możliwości pracy z bazą danych w obrębie komputerów znajdujących się w sieci i integracja z przeglądarką internetową.

Z poziomu Password Manager XP możliwe jest rejestrowanie wszelakich zmian dokonywanych przez użytkowników, eksportowanie i importowanie danych w formatach CSV/TXT, synchronizowanie baz danych i przechowywanie ich na zewnętrznych nośnikach danych.

Uwaga!

  1. Dostępna wersja testowa umożliwia korzystanie z programu przez 30 dni oraz stworzenie maksymalnie dwóch baz danych, zawierających po 30 rekordów.
  2. Tworzone bazy danych mogą być szyfrowane następującymi algorytmami: Blowfish, 3DES, Rijndael, Tea, Cast128, RC4, Serpent, Twofish.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!