r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Patch 2.1 dla StarCrafta II czyni grę łakomym kąskiem dla wielbicieli pozycji Free-2-Play

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Poza ogłoszeniem otwarcia bety karcianki Hearthstone, Blizzard ruszył też z procesem aktualizacji gry StarCraft II do wersji 2.1. Wraz z pokaźną liczbą usprawnień dla swej popularnej strategii, zdecydowano się wprowadzić pewne opcje, dzięki którym produkt równie dobrze by można postrzegać teraz już w kategoriach Free-2-Play. Zwiększono możliwości użytkowników darmowej edycji Starter gry, dotąd bardzo ograniczone.

Salon Gier (Arcade) stał się oto bezpłatny. Oznacza to, że nie wydając na pełną wersję StarCrafta II ani złotówki, a pobierając jedynie pakiet próbny, zyskuje się dostęp do wielu świetnych modyfikacji tytułu, stanowiących gry same w sobie. Można też już brać pełny udział w grach dowolnych, z wprowadzanymi modyfikatorami rozgrywki, w dodatku zaś do dyspozycji gracz ze Starterem dostaje wreszcie wszystkie strony konfliktu plus mapy. Fani z radością powitają też zapewne ścieżkę muzyczną z pierwowzoru i Brood War.

r   e   k   l   a   m   a

Komputerowcy mający zacięcie graficzne i lubiący modyfikować gry ucieszą się przy okazji z upublicznionych narzędzi Art Tools, czyli zestawu wtyczek do 3ds Max, wraz ze sporą porcją obiektów graficznych z SC II, a także dokumentacją oraz samouczkami. Tego samego pakietu użyto między innymi do stworzenia dodatku Heart of the Swarm.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.