Pavtube Media Magician 1.0

Strona główna Mac Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program

Pavtube Media Magician to narzędzie do amatorskiej edycji i montażu wideo, które charakteryzuje się wsparciem dla pokaźnej liczby formatów wejściowych i wyjściowych.

Podobnie jak konkurencyjne programy przeznaczone dla początkujących użytkowników, tak również w tym przypadku praca z aplikacją odbywa się w oparciu o bibliotekę multimediów i specjalną oś czasu. Po wczytaniu wszystkich materiałów wideo (lub nagraniu poprzez kamerkę internetową) należy je umieścić metodą "przeciągnij-i-upuść" na wspomnianej osi czasu. Do dyspozycji użytkownika oddano narzędzia pozwalające wygodnie przycinać i łączyć ze sobą poszczególne klipy, nakładać na nie efekty, a także poprawiać ich jakość poprzez zastosowanie filtrów rozmycia/wyostrzenia, postarzenia oraz korekty podstawowych atrybutów obrazu (jasność, kontrast, saturacja itp.).

Pavtube Media Magician pozwala na wykorzystanie nowoczesnych technologii kart graficznych nVidia i AMD w celu przyspieszenia przetwarzania wideo. Narzędzie wspiera następujące formaty wyjściowe TS, MTS, M2TS, TP, TRP, AVI, MP4, MPG, MPEG, 3GP, 3G2, WMV, ASF, RM, RMVB, DAT, MOV, QT, FLV, F4V, MKV, NUT, H.264, NSV, VOB, TOD oraz TIVIO, dając przy tym możliwość eksportu do większości z tych formatów, a także plików kompatybilnych z urządzeniami przenośnymi z Androidem, iPadem/iPhonem/Apple TV, stacjonarnymi odtwarzaczami DVD, konsolami PSP/PS3/Xbox 360 i oprogramowaniem Avid Studio, Adobe Premiere, Sony Vegas, Adobe After Effect, Cyberlink PowerDirector i Pinnacle Studio.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!