reklama

PayPal 2.4.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja jednego z najpopularniejszych serwisów transakcyjnych na świecie. Za pomocą konta PayPal możemy płacić w wielu sklepach internetowych, czy też mobilnych. Aplikacja mobilna pomaga nam w lepszym kontrolowaniu wydatków.

Aby móc skorzystać z możliwości aplikacji musimy zalogować się na konto bądź też stworzyć nowe. Interfejs jak i możliwości programu są bardzo proste. Całość dzieli się na dwie kolumny. Pierwsza pozwala przeglądać nasz profil oraz śledzić przeprowadzone transakcje. Wybierając konkretne z nich otrzymamy bardziej szczegółowe dane?

Dodatkowo transfer pozwala nam wysyłać pieniądze na inne konto PayPal bądź też zażądania zapłaty. I to właściwie wszystko jeżeli chodzi o możliwości programu. Warto nadmienić, że aplikacja współpracuje z systemowym portfelem .

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Cichy Bob   7 #1 11.10.2016 22:22

Zaprzestano rozwoju wersji na Windows Mobile. PayPal zablokował dostęp przy jej użyciu do swojego serwisu. Aplikacja po 30.06.2016 stała się bezużyteczna. Może gdy Windows 10 Mobile jakimś cudem wróci do łask wznowią wersję programu na ten system.

reklama