r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PayPal 2.4.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Oficjalna aplikacja jednego z najpopularniejszych serwisów transakcyjnych na świecie. Za pomocą konta PayPal możemy płacić w wielu sklepach internetowych, czy też mobilnych. Aplikacja mobilna pomaga nam w lepszym kontrolowaniu wydatków.

Aby móc skorzystać z możliwości aplikacji musimy zalogować się na konto bądź też stworzyć nowe. Interfejs jak i możliwości programu są bardzo proste. Całość dzieli się na dwie kolumny. Pierwsza pozwala przeglądać nasz profil oraz śledzić przeprowadzone transakcje. Wybierając konkretne z nich otrzymamy bardziej szczegółowe dane?

Dodatkowo transfer pozwala nam wysyłać pieniądze na inne konto PayPal bądź też zażądania zapłaty. I to właściwie wszystko jeżeli chodzi o możliwości programu. Warto nadmienić, że aplikacja współpracuje z systemowym portfelem .

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Awaria PayPala umożliwiła dostęp do losowych kont i realizację transakcji

21
27.12.2016  •  Maciej Olanicki

W styczniu miała miejsce potencjalnie niebezpieczna w skutkach awaria serwisu Allegro. W wyniku aktualizacji oprogramowania (co prawda tylko przez ok. półtora godziny) możliwe było tam uzyskanie dostępu do losowych kont. Wygląda na to że z podobna awarią borykał się w ostatnim czasie inny powszechnie wykorzystywany w e-zakupach serwis, PayPal. Jak informuje Niebezpiecznik.pl, użytkownicy, którzy logowali się wczoraj do serwisu transakcyjnego PayPal, otrzymywali dostęp do kont innych użytkowników. Sytuacja była o tyle niebezpieczna, że PayPal działa przecież jako wirtualny portfel – zyskując…

Z nowymi aplikacjami PayPala wydawanie pieniędzy jest łatwe i przyjemne

10
26.04.2016  •  Anna Rymsza

Popularny na całym świecie operator płatności PayPal wydał zupełnie nowe aplikacje mobilne, o czym wielu użytkowników zostało dziś powiadomionych e-mailem. Aplikacje zostały zaprojektowane od nowa, by przekazywanie pieniędzy było łatwiejsze i przyjemniejsze, a przeglądanie historii transakcji mniej wymagające. PayPal zyskał uznanie dzięki możliwości błyskawicznego przekazywania pieniędzy użytkownikom z innych krajów i darmowym przelewom na terenie Polski. To jeden z operatorów, dzięki którym zagraniczne zakupy można robić bez zbędnego wysiłku, a w niektórych przypadkach zwróci koszt…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Cichy Bob   7 #1 11.10.2016 22:22

Zaprzestano rozwoju wersji na Windows Mobile. PayPal zablokował dostęp przy jej użyciu do swojego serwisu. Aplikacja po 30.06.2016 stała się bezużyteczna. Może gdy Windows 10 Mobile jakimś cudem wróci do łask wznowią wersję programu na ten system.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.