r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Październik pod znakiem Aplikom aCADemii

Strona główna Aktualności

Już jutro rozpoczyna się cykl bezpłatnych prezentacji internetowych Aplikom aCADemii. Tym razem uczestnicy poznają różnice między oprogramowaniem AutoCAD LT a AutoCAD Civil 3D, Revit Architecture oraz Autodesk Inventor. Tematyka prezentacji jest związana z trwającą do 25 października br. promocją dla użytkowników posiadających oprogramowanie AutoCAD LT w wersji od 2002 do 2009, którzy mogą zakupić CAD nawet o 60% taniej.

Prezentacje będą przeprowadzane za pośrednictwem Internetu, uczestnicy na ekranie własnego komputera zobaczą różnice pomiędzy AutoCADem LT a dedykowanym branżowym oprogramowaniem. Będą mogli poznać korzyści, ale i niebezpieczeństwa jakie może pociągać za sobą zmiana. Eksperci z Aplikomu przez trzy tygodnie będą prowadzić prezentacje i odpowiadać na pytania. Udział w nich jest bezpłatny.

Szczegółowy harmonogram oraz dalsze informacje o prezentacjach znaleźć można na stronach Aplikom aCADemii. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym całego cyklu spotkań.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.