reklama

Październik pod znakiem Aplikom aCADemii

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Już jutro rozpoczyna się cykl bezpłatnych prezentacji internetowych Aplikom aCADemii. Tym razem uczestnicy poznają różnice między oprogramowaniem AutoCAD LT a AutoCAD Civil 3D, Revit Architecture oraz Autodesk Inventor. Tematyka prezentacji jest związana z trwającą do 25 października br. promocją dla użytkowników posiadających oprogramowanie AutoCAD LT w wersji od 2002 do 2009, którzy mogą zakupić CAD nawet o 60% taniej.

Prezentacje będą przeprowadzane za pośrednictwem Internetu, uczestnicy na ekranie własnego komputera zobaczą różnice pomiędzy AutoCADem LT a dedykowanym branżowym oprogramowaniem. Będą mogli poznać korzyści, ale i niebezpieczeństwa jakie może pociągać za sobą zmiana. Eksperci z Aplikomu przez trzy tygodnie będą prowadzić prezentacje i odpowiadać na pytania. Udział w nich jest bezpłatny.

Szczegółowy harmonogram oraz dalsze informacje o prezentacjach znaleźć można na stronach Aplikom aCADemii. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym całego cyklu spotkań.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama