Pazera Free MKV to AVI Converter 1.8

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pazera Free MKV to AVI Converter to, jak sama nazwa wskazuje, w pełni darmowy program przeznaczony do konwersji plików zapisanych w formacie MKV (Matroska video) do AVI lub MPG (MPEG-1/2).

Narzędzie adresowane jest do osób posiadających zgrany z płyty DVD lub Blu-Ray plik wideo zapisany w formacie MKV, który nie jest obsługiwany przez sporą liczbę odtwarzaczy dostępnych na rynku. Za pomocą Pazera Free MKV to AVI Converter szybko i bezproblemowo zmienimy jego format na AVI, bądź MPG. Ta druga możliwość powstała z myślą o użytkownikach posiadających starsze wersje odtwarzaczy stacjonarnych, gdyż – w przeciwieństwie do nowszych, dla których zalecany jest format AVI – nie odtwarzają one filmów zakodowanych kodekiem XviD lub H.264.

Pazera Free MKV to AVI Converter oferuje możliwość stworzenia wielu profili, w których zapisywane są predefiniowane ustawienia konwersji – można je ponadto umieścić w pliku INI. Mowa między innymi o takich parametrach kodowania, jak bitrate ścieżki dźwiękowej i pliku wideo, liczba wyświetlanych klatek na sekundę, liczba kanałów, próbkowanie audio, głośność, rozdzielczość, skalowanie i przycinanie obraz, usuwanie przeplotu, zapisywane własnego tagu FOURCC wideo i wiele innych.

Program umożliwia dekodowanie wszystkich najważniejszych kodeków plików audio i wideo, z których skorzystamy przygotowując plik w formacie MP4, takich jak MPEG-4 AVC/H.264, VC-1, XviD, AC3, DTS, AAC, MP3 i wiele innych. Program pozwala także kodować strumień wideo w plikach AVI przy wykorzystaniu następujących kodeków: H.264 (x264), XviD, DivX 3, WMV, MPEG4-FFmpeg, S-Mpeg 4 v. 2, Motion JPEG (MJPEG) oraz HuffYUV.

Aplikacja oferuje opcję kodowania strumienia audio kodekiem MP3 (Lame), MP2, AC3, AAC, WMA bądź też PCM 16-bit, kodowanie dwuprzebiegowe, które sprawia, że jakość obrazu jest wyższa, a plik wyjściowy zajmuje mniej miejsca na dysku twardym. Warto również wspomnieć o możliwości wyboru dowolnej ścieżki audio przy konwertowaniu pliku wyposażonego w wiele ścieżek dźwiękowych czy też opcję zapisywania poleceń kodera do pliku wsadowego BAT.

Pazera Free MKV to AVI Converter jest nie tylko darmowy, ale i funkcjonalny. Użytkownik ma do dyspozycji intuicyjny interfejs z opcją przeciągnij i upuść, dzięki czemu dodawanie plików do programu jest niezwykle szybkie i bezproblemowe. Użytkownicy z pewnością docenią również fakt, że jest on dostępny w wersji portable, co oznacza, że można go uruchamiać, wraz z zapisanymi ustawieniami, na dowolnym komputerze z poziomu pamięci przenośnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
1fiesta   3 #13 30.03.2016 19:57

@Telekles (niezalogowany): Zgadza się, był jakiś PUP i Opera też , radzę instalować bez połączenia z internetem, a potem oczyścić MBAM i sprawdzić przeglądarkę w opcjach. Komputer z E6600 (2x2,4GHz) konwertował 4 godz., prędkość 19 klatek/sek, ale udało się ... uff - Program dla tych cierpliwych.

Autor edytował komentarz.
panaho   4 #12 26.03.2016 20:36

Instalator instaluje dodatkowo jakiś badziew i nie da się tego odznaczyć. Można toto podczas instalacji ubić jakimś managerem ale cholera wie co tam dodatkowo się instaluje w sposób ukryty. Najlepiej pobrać sobie portable.

pstrykoff   2 #11 07.06.2015 21:31

Coś jest nie tak z tym programem. Próbowałem go ściągnąć, jako zarejestrowany znad oceny redakcji, ażebym nie miał jakiś dodatkowych śmieci, a tu okazuje się, że A.W. mi go blokuje bo ma jakieś podejrzane oprogramowanie. Czyżby konsekwencja tego, że jest za FREE?

Autor edytował komentarz.
  #10 26.04.2015 15:20

ODRADZAM ŚCIĄGANIE TEGO CHŁAMU. Po 1. program ten działa bardzo wolno, po 2. instaluje wirusy i inne badziewie, którego ciężko się pozbyć.

1fiesta   3 #9 02.04.2015 14:47

To dlaczego nie można tego programu pobrać , nawet w wersji portable ?

  #8 09.03.2015 22:38

ten program zje*** mi cala przegladarke teraz zamiast googla wyszukuje mi jakies chu****** i nie moge zmienic strony startowej dzieki

  #7 15.02.2015 08:14

Program jest rewelacyjny wczoraj pobrałem go - tylko wersje "Portable" działa super i jest dość szybki w porównaniu do konkurencji, Najważniejszą zaletą jet możliwość wprowadzania własnych parametrów wyjściowych pliku Audio i Video bez żadnych ograniczeń i co najważniejsze "płynne" ustawianie rozdzielczości oto mi właśnie chodziło.
POLECAM

  #6 14.07.2014 13:56

Podczas instalacji wdziera się w system "PUP Optional.InstallMonetizer".Uruchamia on proces dllhost.exe com surrogates,który zawzięcie łączy się z "Opera Software ASA".Niestety po wyłączeniu programu proces dalej jest aktywny,który zajmuje pamięć i procesor.Można to dziadostwo usunąć Malwarebytes Anti-Malware.Proszę o weryfikację i opinię.
Program jak na free jest całkiem przyzwoity.

  #5 27.04.2014 17:06

@PiotrWP (niezalogowany): to dale konwertuj innymi... Po co ta uwaga? Nie masz przypadkiem teorii dlaczego tak się dzieje przy dwurdzeniowym procesorze i 3 Gb ramu?

  #4 12.11.2013 14:03

Uruchomiłem ten program teraz! Jestem pod wrażeniem!Dużo ustawień własnych obrazu i dźwięku! Szybkość 50kl/s.Program polecam!

  #3 17.08.2013 15:25

Może i dobry,ale strasznie wolny.Przy dwurdzeniowym procesorze,3GB RAM-u i win 7 konwertuje z szybkoscią 12-13 klatek czyli x0.5 a gdy innymi programami konwertowałem avi na DVD miałem na tym samym sprzęcie x5-x6

  #2 04.08.2013 21:32

Program dobry , procesor obciąża średnio , XviD wychodzi dobry , menu po Polsku więc z programów free jest chyba najlepszy jaki trafiłem. Polecam.

  #1 11.06.2013 22:01

Używam od dłuższego czasu ten program i nie widzę lepszego bezpłatnego.Robi to,co do niego należy i to bardzo dobrze.