r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pazera Free MOV to AVI Converter 1.11

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pazera Free MOV to AVI Converter to jeden z najpopularniejszych programów autorstwa Jacka Pazery, który daje możliwość konwersji plików wideo QuickTime (MOV, QT) do bardziej "przyjaznych" formatów AVI lub MPG (MPEG-1/2).

Galeria programu

Narzędzie zadowoli z pewnością wszystkich użytkowników, którzy spotkali się z problemem odtwarzania, ale również edycji wideo w formacie MOV. Wśród nich z pewnością znajdzie się spora liczba posiadaczy aparatów i lustrzanek cyfrowych, które zapisują rejestrowane filmiki do plików MOV. W wielu przypadkach zaimportowanie z takich urządzeń klipy są niemożliwe do odtworzenia lub nawet pomimo instalacji w systemie specjalnych kodeków nie działają płynnie. Problem z takimi materiałami pojawić się może również w przypadku chęci edycji takich plików, gdyż większość aplikacji do obróbki wideo nie radzi sobie najlepiej z multimediami w formatach MOV i QT.

Złotym środkiem dla wszystkich tych, którzy borykają się z problemem wsparcia i poprawnego odtwarzania filmów zapisanych przy użyciu kodeków firmy Apple (mowa o QuickTime) jest niewielkie narzędzie Pazera Free MOV to AVI Converter. Przy jego pomocy łatwo i wygodnie przekonwertujemy wspomniane multimedia do mniej problematycznych i znacznie popularniejszych formatów AVI lub MPEG, które bez problemu odtworzymy na wielu różnego typu urządzeniach.

Oprogramowanie wyposażone zostało w wiele użytecznych funkcji, wśród których wspomnieć należy o opcji usuwania przelotu, kodowania wielowątkowego (przy wykorzystaniu kodeka H.264) i 2-przebiegowego, zwiększającego jakość obrazu oraz zmniejszającego rozmiar pliku wynikowego, a także wsparciu dla metody "przeciągnij-i-upuść". Jego zaletą jest duża liczba opcji konfiguracyjnych, pozwalających manipulować ustawieniami bitrate audio i wideo, FPS, liczby kanałów i próbkowania dźwięku, głośności, rozdzielczości oraz skalowania i przycinania obrazu.

Uwaga!

  • Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Rivnin   10 #2 10.11.2016 11:06

@laspalmas (niezalogowany): total video converter ma taką opcję

  #1 06.03.2015 17:07

Fajnie by było, żeby łatwo można było przy okazji konwersji zmniejszyć rozmiar pliku. Czyli najpierw zmniejszanie, a potem już na mniejszym pliku znacznie szybsza konwersja.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.