Pazera Free Video to iPod Converter 1.1

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Konwersja audio i wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pazera Free Video to iPod Converter jest programem umożliwiającym konwersję prawie dowolnego pliku video do jednego z formatów obsługiwanych przez odtwarzacze iPod, Apple TV oraz telefony iPhone. Formatem wyjściowym może być MP4, MOV, MP3, AAC, WAV lub AIFF. Konwertowany może być cały plik lub tylko wybrany fragment. Zaawansowani użytkownicy znajdą też sporo opcji umożliwiających dostosowanie parametrów kodowania do własnych potrzeb. Ustawienia kodowania można zapisać do pliku INI i wczytać w dowolnym momencie. Podstawowa obsługa programu jest bardzo prosta - wystarczy tylko przeciągnąć plik video na okno programu, wybrać z listy odpowiedni profil i nacisnąć przycisk Konwertuj. Jeśli jakość obrazu jest zbyt słaba, zwiększ bitrate video i powtórz konwersję.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty interfejs, szybkość działania, łatwy dostęp do zaawansowanych ustawień
brak
ocena użytkownika

Bardzo dobry program do konwersji plików wideo. W zasadzie o wszystkich programach tego producenta można powiedzieć to samo: plus za prosty interfejs, szybkość działania oraz łatwy dostęp do zaawansowanych ustawień. Ponadto program sam zmieni nazwy plików przy wielokrotnej konwersji tego samego materiału w różnych ustawieniach. Polecam ten program.

10.10.2016 15:24 | Recenzja do wersji 1.1

Komentarze

0 nowych
darek719   42 #5 30.10.2015 19:50

Super program do konwersji plików! PAZERA jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, działa szybko i bezproblemowo.

Autor edytował komentarz.
  #4 04.03.2009 09:27

Bardzo dobry programik, konwertuje bardzo szybciuchno i bezproblemowo, prosty w obsłudze. Konweruje do podstawowych plików.

  #3 09.03.2008 14:21

Witam,swietny programik,godny polecenia,sporo funkcji,mozna dostosowac plik do wlasnych potrzeb np;zmniejszyc rozmiar,czas trwania itp. co ciekawe nie wymaga instalacji,wystarczy rozpakowac zawartosc zip do folderu i mamy gotowy program:) pozdrawiam

  #2 07.03.2008 16:14

Długo szukałem tego typu softu. Zależało mi, żeby była opcja dodadania napisów.
Znalazłem Loli Vodeo Converter
http://www.rori.parba.cz/videoconverter/

Szybki, w miarę szybki, banalnie prosty w obsłudze, napisy pięknie.
Polecam użytkownikom Meizu

  #1 07.03.2008 14:51

Pazerny?