Pdf995 Printer Driver 20.0s

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pdf995 Printer Driver to w pełni darmowe (również do zastosowań komercyjnych) narzędzie do tworzenia dokumentów w formacie PDF dla systemu Windows.

Aplikacja podobnie jak większość konkurencyjnych rozwiązań bazuje na interpreterze Ghostscript i funkcjonuje jako tzw. wirtualna drukarka. Proces generowania pliku PDF jest bardzo prosty i inicjowany może być niemal z każdego programu oferującego opcję wydruku - m.in. edytor tekstu, przeglądarka internetowa itp. Wystarczy, że uruchomimy wydruk (np. kombinacją klawiszy 'Ctrl + P') i z listy zainstalowanych w komputerze urządzeń, umożliwiających wydruk wybierzemy pozycję PDF995. W rezultacie tego na dysku zapisany zostanie nasz dokument w formacie PDF.

Co istotne, w celu poprawnego działania narzędzia wymagana jest instalacja dodatkowego konwertera (Free Converter), dostępnego na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!