r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Peacock Color Picker 3.1.9

Strona główna Windows Programowanie Narzędzia pomocnicze dla webmasterów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Peacock Color Picker to jedno z najlepszych narzędzi do dobierania schematów kolorów, przydatne w pracy m.in. webmasterów, programistów oraz grafików.

Program w wygodny sposób umożliwia rozwiązanie odwiecznego problemu, jaki napotkać można podczas tworzenia lub edycji różnego rodzaju grafiki - mowa o odpowiednim doborze współgrających ze sobą kolorów, barw itp.

r   e   k   l   a   m   a

Do dyspozycji użytkownika pozostają dwie palety barw, a także funkcja selektora kolorów, pozwalająca na pobranie kodu koloru dowolnego elementu ekranu - pulpitu, uruchomionych aplikacji, czy też przeglądarki internetowej. Na uwagę zasługuje również opcja porównywania i dopasowywania do siebie zestawu kolorów i barw.

Użytkownik może dowolnie zmieniać odcień i jasność wybranego koloru. Aplikacja na bieżąco generuje odpowiadające im kody w standardach HEX, VB, HTML, C++, Long, Java oraz Delphi. Gotowy schemat kolorów możemy zapisać na dysku komputera, a następnie dowolnie wykorzystywać i modyfikować w przyszłości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

darmowy, prosty w obsłudze, szeroki zakres zastosowań, dokładny w działaniu, rozwija wyobraźnie twórczą.
brak takowych
ocena użytkownika

Peacock Color Picker to bardzo ciekawa darmowa aplikacja. O specjalistycznym zastosowaniu dla webmasterów czy przede wszystkim grafików. Pozwala on nie tylko na stworzenie samego koloru ale również na jego porównanie z innymi barwami. Co jest bardzo ważne przy projektowaniu różnych obrazów graficznych, gdzie wiadomo kolorystyka odgrywa nie bagatelne znaczenie. Użytkowanie samego programu należy do prostych, dodatkowo tworzy na bieżąco kod każdego wygenerowanego koloru w języku HTML, Java czy tez VB, co wydatny sposób wpływa na jego efektywność w działaniu. Jak dla mnie najlepszy program tego typu z darmowych, stanowiący idealny wstęp do bardziej profesjonalnych rozwiązań.

13.05.2016 18:22 | Recenzja do wersji 3.1.9

Komentarze

0 nowych
DanKar REDAKCJA  16 #3 05.07.2012 02:22

@preter_m : Dziękujemy za uwagę ;-) Plik umieściliśmy na naszym serwerze i obecnie dostępny jest do pobrania bez najmniejszych ograniczeń.

preter_m   3 #2 04.07.2012 18:10

Nie można pobrać programu. Na stronę producenta też nie można wejść.

Wirrus   8 #1 30.04.2012 13:30

akurat szukałem takiego programu!!!

dziękuję ;)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.