Peak - Brain Games & Training Peak - Brain Games & Training 4.10.2

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Peak – pod tą niewiele mówiącą nazwą kryje się zestaw gier umysłowych zaprojektowanych we współpracy z naukowcami pracującymi na wiodących uniwersytetach, takich jak Cambridge i New York University.

45 różnorodnych gier

Pośród wielu rozmaitych aplikacji dostępnych w Sklepie Google Play, które pozwalają jedynie „zabić czas” znajdziemy również i narzędzia oferujące coś więcej niż możliwość rozbudowania własnej farmy czy wskazania kilku takich samych kryształków. Jedną z nich jest Peak, bowiem narzędzie autorstwa firmy Peaklabs składa się z wielu rozmaitych zadań mających na celu sprawdzić naszą pamięć, koncentrację, umiejętność logicznego myślenia i nie tylko.

Masz dziesięć minut?

Niespełna kwadrans dziennie – tyle wystarczy, by ukończyć codzienny trening w Peak. W trakcie zabawy połączonej z nauką będziemy musieli wykazać się między innymi umiejętnością rozwiązywania problemów, zdolnością kontrolowania emocji, znajomością matematyki, i kreatywnością.

Bez internetu

Peak działa wszędzie tam, gdzie nie masz dostępu do sieci. Tryb offline sprawia, że aplikację możesz uruchomić nawet w pociągu czy też autobusie, gdzie nie możesz połączyć się z internetem. To jeden z wielu momentów w ciągu dnia, kiedy warto uruchomić Peak i przejść krótki trening.

Najważniejsze cechy:

  • 45 gier umysłowych zaprojektowanych przez specjalistów
  • wystarczy 10 minut dziennie
  • różnorodne zadania wymagające rozmaitych umiejętności
  • działa w trybie offline
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!