Peater: Dieta & Zdrowie Peater: Dieta & Zdrowie 1.2.5

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie
Pobierz program
lub zeskanuj:

Peater: Dieta & Zdrowie to kolejna aplikacja mobilna dla osób, którzy chcieliby zadbać o swoją sylwetkę i samopoczucie, zrzucić zbędne kilogramy i przejść na zdrowy tryb odżywiania.

Dieta dopasowana do użytkownika

Mamy tutaj do czynienia z programem, który wspiera użytkownika w wielu aspektach aspektach zdrowego stylu życia. Po uzupełnieniu krótkiego formularza informacyjnego i założeniu konta użytkownika aplikacja daje mu dostęp do 16 zróżnicowanych diet. Znajdziemy wśród nich dietę klasyczną, na masę, wegetariańską, cukrzycową, dla oszczędnych i wiele innych. Skupiają one łącznie przeszło 2000 zdrowych przepisów, które oczywiście mogą być przez użytkownika modyfikowane.

Co jeszcze oferuje aplikacja?

Wśród innych atutów Peater: Dieta & Zdrowie wymienić należy funkcję błyskawicznych list zakupów, praktyczne miary i wagi, informacje na temat składników odżywczych oraz możliwość rejestrowania i monitorowania aktywności fizycznych. Kolejne opcje do motywator picia wody, przypomnienia o posiłkach, a także opieka dietetyków klinicznych, psychodietetyków i specjalistów ds. żywienia sportowego. W razie jakichkolwiek wątpliwości skorzystać można z czatu z dietetykiem, który odpowie na każde pytanie użytkownika.

Płatny dostęp do Peater: Dieta & Zdrowie

Aplikacja chociaż sama w sobie jest darmowa to chcąc z niej korzystać wymagany jest zakup dostępu do diety. Oferowane są 4 warianty subskrypcji: miesięczny za 39 PLN, 3-miesięczny za 79 PLN, półroczny za 129 PLN oraz roczny za 199 PLN.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • 16 diet spersonalizowanych pod użytkownika
  • ponad 2000 zdrowych przepisów
  • możliwość modyfikowania składników i podmiany przepisów
  • monitorowanie spożycia wody i przypomnienia o posiłkach
  • czat z dietetykiem
  • płatne plany subskrypcji

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!