Peek Calendar - Simple & Minimalist Cal Peek Calendar - Simple & Minimalist Cal version 1.1.6

Strona główna iOS Akcesoria Kalendarze i zadania
Pobierz program
lub zeskanuj:

Peek Calendar - Simple & Minimalist Cal to aplikacja zapewniająca nam dostęp do kalendarza. Jej autorzy spory nacisk położyli na czytelność i minimalizm swojego programu.

Zaraz po starcie zostaniemy zapytanie o zgodę na dostęp do systemowych kalendarzy. W Peek Calendar nie ma możliwości dodawania zewnętrznych źródeł, tak więc warto się zgodzić. Ekran główny prezentuje ostatnie dni wraz z podglądem miesiąca. Warto też udać się do menu, które wywołujemy gestem od prawej krawędzi. Tam znajdziemy pełen opis pozostałych gestów.

Ustawienia aplikacji nie pozwalają na zbyt wiele. Z ich poziomu możemy zmienić pierwszy dzień tygodnia, wyłączyć dźwięki oraz zmienić skórkę. Część z nich jest dodatkowo płatna. Jednak to nie rozbudowane możliwością mają być mocną stroną Peek Calendar, a jej prostota i przejrzystość.

Aby dodać nowe wydarzenie wystarczy przytrzymać palec na konkretnym dniu, aby sprawdzić archiwalne, wystarczy rozwinąć odpowiednią datę. Podobnie jest z ich przenoszeniem. Chcemy zmienić datę wydarzenia? Wystarczy przeciągnąć je na inną.

Peek Calendar nie tylko ładnie wygląda, ale też jest intuicyjny i działa bardzo szybko. Dodatkowo, autorzy zadbali o brak reklam, tak aby nic nie zakłóciło ich wizji wyglądu aplikacji. A tę możecie pobrać za darmo. Jeżeli nie potrzebujecie potężnych, rozbudowanych narzędzi do zarządzania kalendarzem warto dać mu szansę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!