Peerio Peerio 3.7.5

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Peerio to komunikator internetowy z funkcją automatycznego szyfrowania end-to-end, który z powodzeniem znajdzie swoje zastosowanie w rozmaitych przedsiębiorstwach.

Po uruchomieniu Peerio należy stworzyć konto użytkownika, wpisując imię i nazwisko, nazwę użytkownika oraz adres e-mail (opcjonalnie można dodać zdjęcie). Przechodząc do kolejnego kroku rejestracji narzędzie wygeneruje skomplikowane hasło (ciąg 28 znaków!), które musimy zapisać na dysku twardym.

Za pomocą Peerio możemy stworzyć pokój, w którym będziemy rozmawiać z innymi osobami. Istnieje również opcja wysyłania bezpośrednich wiadomości do wskazanych użytkowników. Dzięki tym rozwiązaniom wykorzystamy opisywaną aplikację na przykład w trakcie pracy grupowej lub też kiedy będziemy chcieli przekazać informacje wybranemu pracownikowi.

Peerio zawiera ponadto opcję udostępniania plików, która może okazać się przydatna podczas tworzenia projektów w firmie. Aplikacja pozwala przechowywać dane o łącznym rozmiarze nieprzekraczającym 500 GB.

Uwaga!

  • Wersja bezpłatna kierowa jest do pojedynczych programistów, freelancerów i niewielkich zespołów. W pozostałych przypadkach należy wykupić abonament.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!