Pekka Kana 2 1.21

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Znakomita gra w starym stylu i nowoczesnej oprawie. Wędrujemy kurczakiem napotykając liczne trudności. Celem naszego kurczaka jest ratowanie przyjaciół. Bardzo ładna grafika oraz dużo humoru gwarantują naprawdę dobrą zabawę. Obecnie gra oferuje dwa epizody oraz 24 poziomy. Autor jednak pracuje już nad następnymi epizodami. Pekka Kana to świetny klimat, dopracowana grafika 2D i animacja. Warto się pobawić. Najnowsza wersja została wzbogacona o polski interfejs (aut. Paweł Gicala) co dodatkowo uprzyjemnia zabawę ;)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Ciekawe plansze, świetna muzyka
Duży poziom trudności
ocena użytkownika
18.10.2015 14:16

Jedna z moich ulubionych platformówek :p W każdej planszy poruszamy się kurczakiem i omijamy przeszkody oraz różne inne stworki, zbierając przy tym punkty. Niesamowicie ciekawy świat, grafika oraz emocjonująca rozgrywka. Gra pomimo że skierowana do najmłodszych jest bardzo trudna i wymaga dużo wprawy.