r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pełna dostępność webOS 2.0 już za miesiąc?

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Prawdopodobnie już w przyszłym miesiącu firma HP zaprezentuje odświeżoną odsłonę mobilnego systemu operacyjnego webOS 2.0.

Hewlett-Packard rozpoczął wysyłanie zaproszeń na prezentację dotyczącą systemu webOS. Konferencja ma się odbyć dokładnie miesiąc po zakończeniu targów CES. Choć szczegóły związane z tematyką konferencji pozostają tajemnicą, można łatwo przewidzieć, co HP pokaże zaproszonym dziennikarzom. Niemal na pewno Hewlett-Packard zaprezentuje odświeżoną wersję webOS 2.0 i udostępni aktualizacje dla urządzeń wyposażonych w starszą wersję tego systemu. Należy zauważyć, że choć "oficjalna" premiera webOS 2.0 miała miejsce kilka miesięcy temu, system ten jest cały czas niedostępny dla większości telefonów Palm. Także Hewlett-Packard nie wprowadził jeszcze do sprzedaży urządzeń pracujących pod kontrolą webOS 2.0. Prawdopodobnie zmieni się to właśnie podczas opisywanej konferencji - HP może zaprezentować zapowiadany już od jakiegoś czasu tablet mający być bezpośrednim konkurentem iPada. Część komentatorów sądzi ponadto, że korporacja ogłosi debiut nowego smartfona pracującego pod kontrolą webOS.

O tym, co faktycznie pokaże Hewlett-Packard, przekonamy się 9 lutego. Informacje o nowościach związanych z webOS będą zapewne bacznie śledzone przez Apple, Google i Microsoft, dla których system ten stanowi bezpośrednią konkurencję.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.