r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pen Pen Xmas Olympics

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Wielbiciele białego sportowego szaleństwa tylko czekają na gęsty śnieg, ale nie zawsze aura dopisuje. Humorystyczne zawody zwierzaków w grze Pen Pen Xmas Olympics pozwolą zabijać nudę w deszczowe dni w oczekiwaniu na zmianę warunków na stoku. Wcielamy się tutaj w pełnego zapału pingwina, który wskakuje na swoje małe narty, bierze kijki i ma do pokonania szereg dyscyplin. Dopingują go mieszkańcy lasu.

Galeria programu

Sterowanie jest bardzo proste. Sprowadza się do ustalenia szybkości, skręcania na boki oraz skoku, czasem połączonego z lądowaniem. Bohater będzie zjeżdżał na czas, brał udział w slalomie czy skoku w dal, ale również i takich mniej standardowych zawodach. W końcu w normalnych mistrzostwach nie zbiera się po drodze złotych monet, a przy okazji też łakoci, a potem nie skacze ponad głowami niezwykle radosnych elfów.

Twórcy specjalnie postawili na oprawę 2D w starym stylu, z przepięknie animowanymi postaciami oraz obiektami. Muzyka jest odpowiednio zimowa, a nawet gwiazdkowa. Ponieważ każdy upadek oznacza stratę cennych sekund, należy często zwalniać, gdyż oszczędza to wysiłku. Dopiero mocno zaprawieni w boju gracze będą mogli jechać z górki na pazurki, zręcznie lawirując pomiędzy kolejnymi przeszkodami na stoku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.