r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pen Pen Xmas Olympics

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wielbiciele białego sportowego szaleństwa tylko czekają na gęsty śnieg, ale nie zawsze aura dopisuje. Humorystyczne zawody zwierzaków w grze Pen Pen Xmas Olympics pozwolą zabijać nudę w deszczowe dni w oczekiwaniu na zmianę warunków na stoku. Wcielamy się tutaj w pełnego zapału pingwina, który wskakuje na swoje małe narty, bierze kijki i ma do pokonania szereg dyscyplin. Dopingują go mieszkańcy lasu.

Sterowanie jest bardzo proste. Sprowadza się do ustalenia szybkości, skręcania na boki oraz skoku, czasem połączonego z lądowaniem. Bohater będzie zjeżdżał na czas, brał udział w slalomie czy skoku w dal, ale również i takich mniej standardowych zawodach. W końcu w normalnych mistrzostwach nie zbiera się po drodze złotych monet, a przy okazji też łakoci, a potem nie skacze ponad głowami niezwykle radosnych elfów.

r   e   k   l   a   m   a

Twórcy specjalnie postawili na oprawę 2D w starym stylu, z przepięknie animowanymi postaciami oraz obiektami. Muzyka jest odpowiednio zimowa, a nawet gwiazdkowa. Ponieważ każdy upadek oznacza stratę cennych sekund, należy często zwalniać, gdyż oszczędza to wysiłku. Dopiero mocno zaprawieni w boju gracze będą mogli jechać z górki na pazurki, zręcznie lawirując pomiędzy kolejnymi przeszkodami na stoku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.