PeoPay

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

PeoPay to aplikacja stworzona przez Bank Polski Pekao S.A., służąca do płacenia bez użycia gotówki. To pierwsza tego typu aplikacja stworzona na urządzenia z systemem Windows Phone.

Program oferuje kilka ciekawych możliwości, które mogą się przydać w codziennym funkcjonowaniu. Po pierwsze, aplikacja wykonywać szybkie przelewy między osobami, które również korzystają z PeoPay. Po drugie, za jej pomocą możemy bezgotówkowo płacić za zakupy dokonywane zarówno w internecie, jak też w sklepach oznaczonych symbolem usługi. Po trzecie, PeoPay pozwala płacić zbliżeniowo za dokonywane zakupy nawet wtedy, gdy nie mamy dostępu do internetu. Z systemem PeoPay współpracują wszystkie terminale płatnicze, ważne jednak, by pamiętać, że do tego typu transakcji potrzebny jest moduł NFC w smartfonie (tutaj jednak zastrzegamy, że ta opcja dotyczy jedynie smartfonów z systemem Windows 10 Mobile). Po czwarte, aplikacja PeyPay pozwala wypłacać pieniądze z bankomatów Banku Polskiego Pekao S.A.

Dzięki aplikacji PeoPay sprawdzimy również bieżący stan i saldo na naszym rachunku osobistym, a także skorzystamy z ofert w programie rabatowym przygotowanym przez Bank Pekao S.A.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Pekao wprowadza płatności zbliżeniowe na smartfonach z mobilnym Windowsem

23
03.03.2016  •  Maciej Olanicki

Nie od dziś wiadomo, że Microsoft ma ambicję popularyzowania płatności mobilnych z użyciem smartfonów z Windowsem w ramach obsługi Host Card Emulation. Nadeszły dobre wieści dla polskich użytkowników mobilnych okienek: bank Pekao wprowadził możliwość płacenia zbliżeniowo smartfonami z Windowsem. Pekao poinformowało, że w najnowszej wersji aplikacji PeoPay w wersji na mobilnego Windowsa dostępna jest już funkcja „zbliż i płać”, znana z wersji programu Androidem. Pekao deklaruje, że zbliżeniowe transakcje na mobilnym Windowsie 10 wprowadził jako… pierwszy na świecie. W praktyce do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy