PeoPay PeoPay

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

PeoPay to aplikacja stworzona przez Bank Polski Pekao S.A., służąca do płacenia bez użycia gotówki. To pierwsza tego typu aplikacja stworzona na urządzenia z systemem Windows Phone.

Program oferuje kilka ciekawych możliwości, które mogą się przydać w codziennym funkcjonowaniu. Po pierwsze, aplikacja wykonywać szybkie przelewy między osobami, które również korzystają z PeoPay. Po drugie, za jej pomocą możemy bezgotówkowo płacić za zakupy dokonywane zarówno w internecie, jak też w sklepach oznaczonych symbolem usługi. Po trzecie, PeoPay pozwala płacić zbliżeniowo za dokonywane zakupy nawet wtedy, gdy nie mamy dostępu do internetu. Z systemem PeoPay współpracują wszystkie terminale płatnicze, ważne jednak, by pamiętać, że do tego typu transakcji potrzebny jest moduł NFC w smartfonie (tutaj jednak zastrzegamy, że ta opcja dotyczy jedynie smartfonów z systemem Windows 10 Mobile). Po czwarte, aplikacja PeyPay pozwala wypłacać pieniądze z bankomatów Banku Polskiego Pekao S.A.

Dzięki aplikacji PeoPay sprawdzimy również bieżący stan i saldo na naszym rachunku osobistym, a także skorzystamy z ofert w programie rabatowym przygotowanym przez Bank Pekao S.A.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!