r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

People Can Fly to już Epic Games Poland, nowe Gears of War zobaczymy nieprędko

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Rok temu Epic Games, zadowolone z pomocy People Can Fly przy Gears of War oraz strzelanki Bulletstorm, wykupiło polski zespół, który zasłynął niegdyś z Painkillera. Stworzone przez ekipę Gears of War: Judgment furory nie zrobiło, ale firma matka dalej w niego wierzy. Dowodem na to jest zmiana PCF w Epic Games Poland i zaprzęgnięcie rodaków do prac nad tworzonym na bazie Unreal Engine 4 zręcznościowym Fortnite.

Jednocześnie okazało się niestety, że na nowe przygody umięśnionego Marcusa i spółki przyjdzie nam nieco poczekać, jeśli w ogóle nie zostanie przeprowadzony swoisty restart serii. W jednym z ostatnich wywiadów Phil Spencer z Microsoftu wyjaśnił brak kolejnej gry na debiutującego wkrótce Xboksa One. Przez tyle lat GoW nie rozwinęło się tak, jak Halo i coś trzeba na to poradzić, skupić się może na lepszym ukazaniu tego, co się dzieje dookoła, za kulisami, bo fabuła nie była najmocniejszą stroną popularnej strzelanki z napakowanymi bohaterami. Na razie więc przerwa. Ile ona potrwa nie wiadomo...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.