r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Peppy Pals Farm 2015.422.2138.4502

Strona główna Windows Phone Edukacja i nauka

Peppy Pals Farm to aplikacja edukacyjna, która ma wspomóc rodziców w pracy nad rozwojem emocjonalnym i społecznym ich pociech. W tym celu autorzy przygotowali specjalnie zaprojektowany zestaw gier.

Sporą zaletą aplikacji jest całkowity brak reklam oraz mikropłatności. W grze znajdziemy także zakładkę dla rodziców, która zawiera informacje o innych tytułach z serii. Nie doskwiera także brak polskiej wersji językowej. Peppy Pals Farm nie zawiera żadnych dialogów, ani w formie głosowej ani pisemnej.

r   e   k   l   a   m   a

Peppy Pals Farm podzielono na różne poziomy. Główna część z nich to króciutkie interaktywne opowieści, przedstawiające perypetie zajączka, szczeniaczka, sowy oraz źrebaka. Dzieci poznają, jak piesek przezwyciężył strach przed zabawą na zjeżdżalni czy przy przechodzeniu przez rzeczkę. Dowiedzą się, że warto się dzielić z innymi, bo to ich bardzo ucieszy, pomóc kolegom w kłopotach, a w przypadku niezdarnego zrzucenia smacznego ciasta na ziemię przez kogoś, iż nie należy się gniewać. Obsługa każdej z sytuacji polega na pukaniu palcem w któregoś bohatera lub jakiś element scenografii. Wszystko jest intuicyjne, zaś zwierzaki odpowiednio reagują na rozwój wypadków, prezentując szeroki wachlarz emocji, których znaczenie dopowie rodzic.

Osobna kategoria to scenki-zabawki. Każdego z czterech zwierzaków odwiedzamy tutaj w jego siedzibie, wypróbowując na nim przedmioty dostępne z bocznego menu. Szybko okaże się, że sowa uwielbia czytać książki, zajączek skakać na piłce, szczeniak jeździć na deskorolce, a konik przesadnie boi się pająków. Do tego pojawia się cały zestaw śmiesznych, trudnych z początku do przewidzenia kombinacji. Długouchy przykładowo lubi bardziej zjadać kwiatki, niż je wąchać, zaś wszyscy bohaterowie uwielbiają poduszkę-pierdziawkę. Uśmiech na twarzy dziecka gwarantowany.

Dodatkowo gra zawiera zestaw kolorowanek opartych o przygody naszych bohaterów. Niestety w przeciwieństwie do wersji dla iOS i Androida zabrakło darmowej wersji testowej. Warto jednak rozważyć zakup Peppy Pals Farm. Aplikacja bawi, uczy, a do tego wykonana jest bardzo starannie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy dla dzieci. Peppy Pals Farm nauczy rozpoznawać emocje

2
OPROGRAMOWANIE 11.06.2015 | Tomasz Wrzesień

Jeżeli jako rodzic zdecydowaliście się umożliwić swoim pociechom dostęp do nowych technologii, a w tym tabletów i smartfonów, warto, by używanie ich przez milusińskich nie sprowadzało się do uruchamiania różnych bezpłatnych gier. Zabawa może też uczyć, dlatego polecamy rozglądanie się za ciekawymi aplikacjami edukacyjnymi. Z sympatyczną grupką zwierzaków z Peppy Pals Farm dzieci szybko nauczą się tak rozpoznawać emocje, jak również z czego smutek czy wielka radość mogą wynikać. Aplikacja została podzielona na różne poziomy. Główna część z nich to króciutkie interaktywne opowieści,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.