Percentage Calculator Percentage Calculator version 3.1.8

Strona główna iOS Edukacja i nauka Matematyka, statystyka i informatyka
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kalkulator Procentowy to rozbudowane narzędzie pomagające w obliczaniu różnych, przydatnych formuł. Odpowiednie tryby znajdą w nim zarówno uczniowie jak i biznesmeni czy też osoby prowadzące gospodarstwo domowe.

Aplikacja zaraz po starcie wita nas listą oferowanych trybów. Dzieli się ona na 3 kategorie: Co chcesz obliczyć, Kalkulatory biznesowe oraz Narzędzie (opcje). Wśród nich znajdziemy takie tryby jak: zwykły procent, napiwek, rabat, cena/jakość, narzut, marża, podatek od sprzedaży, potężny kalkulator handlowca (VAT lub podatek od sprzedaży, koszt netto i brutto, narzut/marża, moja cena netto, moja cena brutto, zysk - wszystko w jednym kalkulatorze), lokata i wiele, wiele więcej.

Bardziej skomplikowane tryby posiadają krótki opis tłumaczący ich zastosowanie. Te znane oferują po prostu odpowiednie pola, w które należy poprawnie wpisać dane. Nie wszystkie są dostatecznie rozbudowane. Przykładowo kalkulator lokat nie zawiera możliwości obliczania dla lokat miesięcznych, krótszych niż rok.

Aplikacja oferuje dwie skórki, są one uniwersalne dla wersji iOS i Android, tak więc ciężko mówić o dopasowaniu do stylu iOS 7. Pomimo to program wygląda dobrze, nie zachwyca, ale jest czytelny i przejrzysty. Dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!