Percentages Calculator Percentages Calculator 1.0.1.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Percentages Calculator to rozbudowana aplikacja do wykonywania obliczeń na procentach i z procentami. Posiada aż 8 oddzielnych narzędzi, każde do innego rodzaju równań.

To właśnie lista narzędzi wita nas na starcie. Krótki opis wraz z grafiką pozwalają lepiej rozeznać się w ich możliwościach i wybrać te odpowiednie dla naszych potrzeb. Za pomocą Percentages Calculator wyliczymy między innymi procent z danej liczby, różnicę procentową pomiędzy dwoma wartościami, ile procent danej liczby wynosi inna, czy też jaki wynik otrzymamy po dodaniu procent do liczby.

Dzięki podziałowi łatwiej wybrać odpowiednie narzędzie, nawet gdy słabo znamy się na matematyce bądź też języku angielskim (aplikacja nie posiada polskiej wersji językowej). Wynik możemy skopiować do schowka, bądź też udostępnić innym za pomocą mediów społecznościowych. Jeżeli z danego mechanizmu korzystamy wyjątkowo często, nic nie stoi na przeszkodzie by przypiąć go do ekranu start jako kafelek.

Percentages Calculator dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam. Aplikacja to jedno z tych narzędzi, które po prostu warto mieć w swojej kolekcji. Jeżeli kiedyś przyjdzie nam wykonać jakieś zadanie z procentami, znacznie ułatwi nam pracę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!