Perch 1.1.19

Strona główna Android Dom Inteligentny dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Perch to usługa, dzięki której urządzenia z Androidem oraz komputery stworzą system domowego monitoringu. Za pomocą Perch będąc np. w pracy lub na wakacjach możemy na bieżąco śledzić, co dzieje się w naszym domu.

Aplikację Perch można zainstalować na smartfonie lub tablecie pracującym pod kontrolą Androida 4.0 lub nowszego. Ważne, aby urządzenie posiadało aparat pozwalający kręcić filmy.

Po zainstalowaniu programu Perch, urządzenia należy ustawić w dogodnym miejscu w domu, a po zalogowaniu się na naszym koncie w usłudze Perch możemy śledzić, co dzieje się w mieszkaniu. Program pozwala też włączyć głos i np. upomnieć dzieci, które psocą.

Transmisje nagrywane za pomocą programu Perch są archiwizowane i można odtwarzać je w dowolnym momencie. Sterowanie urządzeniami spiętymi w sieć za pomocą Perch odbywa się za pomocą smartfonu lub tabletu, który ustawimy jako główny, lub za pomocą strony w przeglądarce internetowej po zalogowaniu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Najlepsze aplikacje na Androida z 2015 roku – nie tylko te najsłynniejsze

28
31.12.2015  •  Łukasz Maślanka

Aplikacji na urządzenia z Androidem jest dziś więcej, niż na jakąkolwiek inną platformę. W sklepie Google Play można spędzić godziny, szukając coraz to nowych programów. W 2015 r. w świecie Androida pojawiło się sporo perełek, na które warto zwrócić uwagę. Oto nasz wybór najciekawszych aplikacji na Androida, wydanych w kończącym się właśnie roku. Szukając programów na Androida wydanych w dobiegającym końca 2015 r., przyjęliśmy dwa kryteria wyboru. Po pierwsze, polecimy Wam kilka aplikacji z grona tych najbardziej znanych, pobieranych miliony razy przez użytkowników z całego świata. Po drugie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję