r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Perfect Folder Player 1.1.0.4

Strona główna Windows Phone Multimedia

Perfect Folder Player to rozbudowany odtwarzacz muzyczny dedykowany w dużej mierze osobom, które preferują kolekcjonowanie, porządkowanie i odtwarzanie swojej kolekcji z poziomu folderów. Jednak coś dla siebie znajdzie w nim każdy miłośnik muzyki.

Program już przy pierwszy uruchomieniu zaskakuje wyglądem interfejsu. Choć korzysta z rozwiązań typowych dla systemu Windows Phone, wprowadza kilka ciekawych pomysłów. Po krótkiej chwili poświęconej na zapoznanie się z nim, możemy przystąpić do słuchania muzyki. Aplikacja na ekranie głównym wyświetli odnalezione na naszym urządzeniu foldery wraz z informacją o ich ścieżce.

r   e   k   l   a   m   a

Gdyby któregoś zabrakło, możemy dodać je ręcznie. Co więcej, aplikacja pozwala na pobieranie muzyki z sieci. Wystarczy skorzystać z dostępnych z poziomu programu narzędzi, aby dany utwór wyszukać i zapisać w pamięci urządzenia. To jednak nie koniec możliwości. Perfect Folder Player pozwala nam edytować dane poszczególnych utworów w tym okładkę. Wspiera także teksty piosenek.

Formaty jakie odtworzymy w aplikacji to: FLAC, m4a, wma, wav, mp3. Co ważne wszystko to jest dostępne za darmo, ale z reklamami. Gdy chcemy się ich pozbyć, należy dokonać płatności. Perfect Folder Player to jeden z ciekawszych odtwarzaczy muzyki dostępnych na Windows Phone, zwłaszcza dla miłośników folderów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.