Perfect Folder Player Perfect Folder Player 1.1.0.4

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Perfect Folder Player to rozbudowany odtwarzacz muzyczny dedykowany w dużej mierze osobom, które preferują kolekcjonowanie, porządkowanie i odtwarzanie swojej kolekcji z poziomu folderów. Jednak coś dla siebie znajdzie w nim każdy miłośnik muzyki.

Program już przy pierwszy uruchomieniu zaskakuje wyglądem interfejsu. Choć korzysta z rozwiązań typowych dla systemu Windows Phone, wprowadza kilka ciekawych pomysłów. Po krótkiej chwili poświęconej na zapoznanie się z nim, możemy przystąpić do słuchania muzyki. Aplikacja na ekranie głównym wyświetli odnalezione na naszym urządzeniu foldery wraz z informacją o ich ścieżce.

Gdyby któregoś zabrakło, możemy dodać je ręcznie. Co więcej, aplikacja pozwala na pobieranie muzyki z sieci. Wystarczy skorzystać z dostępnych z poziomu programu narzędzi, aby dany utwór wyszukać i zapisać w pamięci urządzenia. To jednak nie koniec możliwości. Perfect Folder Player pozwala nam edytować dane poszczególnych utworów w tym okładkę. Wspiera także teksty piosenek.

Formaty jakie odtworzymy w aplikacji to: FLAC, m4a, wma, wav, mp3. Co ważne wszystko to jest dostępne za darmo, ale z reklamami. Gdy chcemy się ich pozbyć, należy dokonać płatności. Perfect Folder Player to jeden z ciekawszych odtwarzaczy muzyki dostępnych na Windows Phone, zwłaszcza dla miłośników folderów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!