Perfect Icon 2.43

Strona główna Windows Grafika Tworzenie ikon
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Perfect Icon to oferujące całkiem spore możliwości, a przy tym bardzo proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do tworzenia ikon na bazie dowolnych plików graficznych (obrazów, zdjęć itp.) w formatach BMP, JPEG, TIFF, GIF, PNG i innych.

Aplikacja pozwala nam na generowanie efektownych ikon dla systemu operacyjnego na bazie np. zdjęcia z wakacji czy nawet zrzutu ekranu. Wykorzystywana ona może być do tworzenia ikon dla własnych aplikacji lub z myślą o nośnikach optycznych. Do dyspozycji użytkownika oddano bogaty zbiór narzędzi, dających możliwość dodatkowego manipulowania wieloma atrybutami wyjściowych projektów.

W ręce użytkownika oddano m.in. opcje nakładania na obraz różnego typu stylów i ramek, kreowanie ze standardowych plików graficznych ikon o kształcie np. serca lub koła, stosowania efektów przeźroczystości lub tła o dowolnym kolorze, cieni, a także zarządzania takimi parametrami obrazu jak nasycenie, jasność, kontrast czy szczegółowość.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #1 02.08.2016 21:11

Wygląda na to, że przez te 30 program zachowuje pełną funkcjonalność.
Efekty jego pracy dają również zaskakujące i świetne efekty.