Perfect Music Perfect Music 2015.308.1526.986

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Perfect Music to aplikacja zastępująca systemowy odtwarzacz muzyki. Jej główną zaletą jest nietypowy, ale przemyślany i dobrze wykonany interfejs.

Choć API Windows Phone nie pozwala na w pełni niezależnie odtwarzacze muzyki, w sklepie znajdziemy sporo zamienników. Do ich popularyzacji przyczyniła się zwłaszcza premiera systemu w wersji 8.1, która to przyniosła ze sobą nowy, systemowy odtwarzacz muzyki. Niestety zarówno jego stabilność jak i wykonanie pozostawiają wiele do życzenia.

Perfect Music oferuje nam pakiet możliwości znany z oficjalnej aplikacji Microsoftu. Utwory możemy segregować wg kilku kategorii, tworzyć listy, mieszać muzykę bądź ją zapętlać, czy też przeszukiwać kolekcję. Nie mamy tu opcji dowolnego dodawania muzyki z karty pamięci, czy też innych aplikacji.

Tym co zasługuje na uznanie jest bardzo nietypowy, ale przejrzysty interfejs. Dzięki temu Perfect Music wygląda ładnie i świeżo na tle innych programów. Dodatkowo program działa stabilnie, co nie jest standardem w odtwarzaczach muzyki na Windows Phone. Poza okresowymi lagami podczas testów nie napotkaliśmy na inne problemy. Dodatkową zaletą jest możliwość wyszukiwania słów oraz darmowa dystrybucja, pozbawiona reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prostota, ogługa wielu formatów plików, przewodnik po aplikacji
brak możliwości przewijania odtwarzanego utworu przy plikach typu FLAC
ocena użytkownika
21.05.2015 11:21 • Recenzja do wersji 2015.308.1526.986

Długo szukałem przyzwoitego odtwarzacza muzyki i dopiero ta appka prawie mnie zadowala. Prosta w obsłudze, można przeglądać pliki po utworach. albumach, gatunkach, playlistach, wykonawcach, ale też FOLDERACH!!!. Na minus można zaliczyć brak możliwości przewijania odtwarzanego utworu przy plikach typu FLAC.

Solidne 4.5 gwiazdki.