r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Perfect Note 1.0.0.6

Strona główna Windows Phone Narzędzia

Perfect Note to aplikacja do tworzenia oraz zarządzania listami zadań. Dzięki integracji z chmurą OneDrvie, możemy tworzyć kopie naszych danych, a także w razi potrzeby odzyskać informacje

Galeria programu

Główny ekran Perfect Note stanowi podgląd folderów. Z jego poziomu możemy dodawać nowe foldery, usuwać stare, bądź też zmieniać ich kolejność. Niestety nie mamy możliwości przypięcia poszczególnych z nich do ekranu głównego. Tę opcję zarezerwowano dla pojedynczych notatek. Ich tworzenie jest bardzo proste i dopiero po podaniu podstawowych danych otrzymujemy bardziej rozbudowane kategorie treści, takie jak dodanie listy czy też kontaktu.

Swoją konstrukcją Perfect Note przypomina Wunderlist. Z poziomu opcji nasze notatki możemy zablokować za pomocą hasła. Zabrakło możliwość szybkiego dodawania zadań za pomocą kafelka, czy też przycisku w głównym menu aplikacji. Każdorazowo po jej uruchomieniu musimy najpierw przejść do któregoś z folderów. Program Perfect Note pozwala nam testować swoje możliwości przez 7 dni, następnie wymaga zakupu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.