Perfect Note Perfect Note 1.0.0.6

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Perfect Note to aplikacja do tworzenia oraz zarządzania listami zadań. Dzięki integracji z chmurą OneDrvie, możemy tworzyć kopie naszych danych, a także w razi potrzeby odzyskać informacje

Główny ekran Perfect Note stanowi podgląd folderów. Z jego poziomu możemy dodawać nowe foldery, usuwać stare, bądź też zmieniać ich kolejność. Niestety nie mamy możliwości przypięcia poszczególnych z nich do ekranu głównego. Tę opcję zarezerwowano dla pojedynczych notatek. Ich tworzenie jest bardzo proste i dopiero po podaniu podstawowych danych otrzymujemy bardziej rozbudowane kategorie treści, takie jak dodanie listy czy też kontaktu.

Swoją konstrukcją Perfect Note przypomina Wunderlist. Z poziomu opcji nasze notatki możemy zablokować za pomocą hasła. Zabrakło możliwość szybkiego dodawania zadań za pomocą kafelka, czy też przycisku w głównym menu aplikacji. Każdorazowo po jej uruchomieniu musimy najpierw przejść do któregoś z folderów. Program Perfect Note pozwala nam testować swoje możliwości przez 7 dni, następnie wymaga zakupu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!