r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Perfect Recorder 1.0.0.9

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Perfect Recorder to bardzo minimalistyczny dyktafon pozwalający nam nie tylko nagrywać dźwięk, ale także zapisywać go w pamięci urządzenia bądź też chmurze.

Zaraz po starcie programu wita nas ekran z centralnie umieszczonym przyciskiem nagrywania. Nie mamy tu zbędnych przycisków ani ustawień. W dolnej belce skrywają się ustawienia z poziomu których możemy ustawić jakość nagrywania, zabezpieczyć całość hasłem czy też dodać dane chmury OneDrive.

Galeria programu

Aplikacja nagrywa bezproblemowo przy zablokowanym ekranie. Niestety z powodu ograniczeń Windows Phone, nie jest możliwe nagrywanie w tle, gdy aplikacja zostanie zwinięta do pamięci. Nasze nagranie możemy odsłuchać z poziomu programu, zapisać w folderze z muzyką oraz przesłać do dysku OneDrive.

Zaletą aplikacji jest minimalistyczny wygląd, nie tylko wpisujący się w specyfikę Windows Phone, ale ułatwia i przyśpiesza korzystanie z programu. Perfect Recorder na chwilę obecną dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.