Perfect Uninstaller 6.3.4.1

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Perfect Uninstaller to wielofunkcyjny i zarazem zaawansowany program do zarządzania wszystkimi aplikacjami zainstalowanymi w systemie operacyjnym.

Korzystając z tego oprogramowania możemy dokładnie odinstalować każdą zainstalowaną aplikację. W porównaniu do innych podobnych programów, Perfect Uninstaller oferuje lepszy, łatwiejszy i co najważniejsze bezpieczniejszy sposób usuwania różnych aplikacji zainstalowanych na dysku twardym komputera. Program posiada też specjalny, dodatkowy tryb wymuszający odinstalowanie aplikacji, której nie można usunąć tradycyjną metodą.

Perfect Uninstaller po odinstalowaniu wybranej aplikacji, wyszukuje i usuwa wszystkie pozostałości po usuniętym programie, a także dogłębnie oczyszcza rejestr systemowy, usuwając z niego wpisy i klucze powiązane z aplikacją. Poza tym pokazuje szczegółowe informacje o programach oraz wyświetla wszystkie zainstalowane usługi systemowe i inne biblioteki w systemie operacyjnym.

Oprócz tego Perfect Uninstaller może służyć również do zarządzania aktywnymi procesami działającymi w tle systemu, a także do wykonywania kopii zapasowej rejestru systemowego. Znajdziemy w nim też wbudowany menadżer do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem operacyjnym oraz przydatny moduł naprawiający połączenie sieciowe.

Uwaga!

  • Program dostępny jest w wersji próbnej „nie zarejestrowanej” i posiada ograniczenie uniemożliwiające usuwanie aplikacji z systemu operacyjnego.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!