Perfect365 Perfect365 2.0.0.11

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Perfect365 to aplikacja przeznaczona do edycji selfie. Rozbudowana baza narzędzi pozwala retuszować niedoskonałości naszej twarzy. Przyjazny interfejs sprawia, że edycja zdjęć portretowych jest łatwa i przyjemna

Program daje możliwość usunięcia niemal wszystkich typowych niedoskonałości twarzy. Z jego użyciem zniwelujemy zmarszczki, usuniemy pryszcze, wyszczuplimy twarz, zmienimy kolor oczu, wybielimy zęby itp., a także zaprojektujemy odpowiedni dla danej osoby makijaż. W przypadku tego ostatniego Perfect365 oferuje zestaw kilkunastu gotowych propozycji stylizacji twarzy, ale daje również szerokie pole do popisu dla samego użytkownika.

Swoje umiejętności możemy ćwiczyć na kilku modelach, bądź też swoim zdjęciu portretowym. Niestety próby użycia gotowych szablonów kończą się restartem aplikacji. Tworząc własny makijaż użytkownik skupiać się może na całej twarzy, jak również na poszczególnych jej elementach. Perfect365 umożliwia m.in. dobór kosmetyków dla twarzy o odpowiednim odcieniu i kolorze, malowanie rzęs i linii oczu, nakładanie cieniu dla oczu, malowanie ust itp. Każdy z elementów wizażu może być w podstawowym stopniu dostosowywany - możemy wybierać kolory i ich intensywność.

Aplikacja pomimo braku polskiej wersji językowej jest banalnie prosta w obsłudze. Użytkownik może edytować przykładowe zdjęcia dostępne po instalacji programu, jak również wczytać i retuszować własne. Perfect365 w zasadzie nie wymaga wstępnej konfiguracji, jednak daje możliwość ustalania kluczowych punktów twarzy, które przekładają się na precyzję retuszu - np. wyszczuplania twarzy itp. Podstawowe narzędzie są darmowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!