Perfect365: One-Tap Makeover 7.15.18

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Perfect365 to aplikacja do retuszu i obróbki zdjęć portretowych, obecnie zwanych selfie. Dzięki niej w łatwy sposób pozbędziemy się niedoskonałości, zmienimy odcienie i kolory poszczególnych elementów twarzy czy też nałożymy na nie odpowiednie filtry .

Program daje możliwość usunięcia niemal wszystkich typowych niedoskonałości twarzy. Z jego użyciem zniwelujemy zmarszczki, usuniemy pryszcze, wyszczuplimy twarz, zmienimy kolor oczu, wybielimy zęby itp., a także zaprojektujemy odpowiedni dla danej osoby makijaż. W przypadku tego ostatniego Perfect365 oferuje zestaw kilkunastu gotowych propozycji stylizacji twarzy, ale daje również szerokie pole do popisu dla samego użytkownika.

Swoje umiejętności możemy ćwiczyć na kilku modelach, bądź zdjęciu swojej twarzy. Istnienie możliwość założenia konta i kolekcjonowanie zdjęć z każdego dnia. Dostępny jest również tryb lustra. Tworząc własny makijaż użytkownik skupiać się może na całej twarzy, jak również na poszczególnych jej elementach. Perfect365 umożliwia m.in. dobór kosmetyków dla twarzy o odpowiednim odcieniu i kolorze, malowanie rzęs i linii oczu, nakładanie cieniu dla oczu, malowanie ust itp. Każdy z elementów wizażu może być w podstawowym stopniu dostosowywany - możemy wybierać kolory i ich intensywność.

Aplikacja pomimo braku polskiej wersji językowej jest banalnie prosta w obsłudze. Użytkownik może edytować przykładowe zdjęcia dostępne po instalacji programu, jak również wczytać i retuszować własne. Perfect365 w zasadzie nie wymaga wstępnej konfiguracji, jednak daje możliwość ustalania kluczowych punktów twarzy, które przekładają się na precyzję retuszu - np. wyszczuplania twarzy itp.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kobiety kochają samolubki

113
19.02.2015  •  Aleksandra Paczek

Jeśli jeszcze ktoś nie zna znaczenia słowa selfie, czy jak wolicie samolubki i fenomenu, jakim się stało, to przedstawiam, oto ono – zdjęcie z ręki robione najczęściej aparatem z telefonu. W pojedynkę, z koleżanką, na imprezie, z dziubkiem. Właściwie nie wiadomo do końca, jak to się stało, że ktoś wpadł na ten genialny pomysł zrobienia sobie samemu zdjęcia. Udokumentowanym faktem jest, że pierwsze takie urządzenie weszło na ówczesny rynek w 1900 roku, jako produkt Kodak Brownie. Aparat był ustawiany przed lustrem i stał się wówczas najprostszym sposobem na uchwycenie swojego odbicia. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję