r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Perfectly Clear 4.3.6

Strona główna Android Grafika i fotografia Robienie zdjęć

Perfectly Clear to aplikacja, która zastąpi aplikację do obsługi aparatu, a także poprawi zdjęcia na bieżąco. Jej możliwości obejmują usuwanie szumów, retusz portretów oraz poprawianie barw. Co najważniejsze, oferuje automatyczny tryb edycji, którego efekty są w pełni zadowalające.

Galeria programu

Aplikacja Perfectly Clear oferuje nam dwa tryby działania. Pierwszy bardzo dobrze zastępuje aplikację do obsługi aparatu. Poza standardowymi przyciskami zawiera narzędzia pozwalające lepiej dopasować kadr, jak miarki i poziomica i odpowiednio ustawić ostrość, także z możliwością blokowania ostrości w wybranym miejscu kadru. Ponadto pozwala na podstawową korektę ekspozycji, sterowanie lampą błyskową (jeśli telefon ją posiada) i stabilizację obrazu. W ustawieniach można dodatkowo włączyć ekspozycję HDR, dźwięku, wybrać rozmiary zdjęć dla każdego aparatu oraz włączyć rozpoznawanie twarzy.

Najważniejsze funkcje kryją się jednak w module edycji. Podstawowy działa automatycznie i już jego praca potrafi znacznie poprawić wyjściowe zdjęcie. Możemy skorzystać także z ręcznej edycji i samodzielnie poprawić ekspozycję, zabarwienie, jaskrawość barw, szum oraz wykonać retusz skóry, wybielić zęby, usunąć cienie spod oczu i wyszczuplić twarz.

Interfejs programu nie odbiega od tego jaki znamy z innych aplikacji do edycji zdjęć. Dzięki podziałowi na tryb automatyczny oraz manualny Perfectly Clear nie przytłacza nas od początku ilością opcji i możliwości, pozwala skupić się na szybkiej edycji, bądź też szczegółowym poprawianiu. Wszystkie ikonki są na tyle intuicyjne, że początkujący użytkownicy nie będą mieli problemów z korzystaniem z narzędzi edycji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Smartfonowa fotografia: Perfectly Clear, czyli droga na skróty do lepszych zdjęć

9
OPROGRAMOWANIE 13.05.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Nazwa Perfectly Clear kryje dwa produkty – aplikację mobilną oraz wtyczkę do programów Photoshop i Lightroom. Oba produkty wykorzystują autorskie algorytmy producenta, dzięki którym można usunąć ze zdjęć szum, automatycznie poprawić oświetlenie i kolory, a także wykonać podstawowy retusz portretów bez żadnego wysiłku. Aplikacja Perfectly Clear zastąpi aplikację do obsługi aparatu, a także poprawi zdjęcia znajdujące się na telefonie. W trybie robienia zdjęć znajdziemy narzędzia pozwalające lepiej dopasować kadr, jak miarki i poziomica i odpowiednio ustawić ostrość, także z możliwością…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.