Perfectly Clear 4.3.6

Strona główna Android Grafika i fotografia Robienie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

Perfectly Clear to aplikacja, która zastąpi aplikację do obsługi aparatu, a także poprawi zdjęcia na bieżąco. Jej możliwości obejmują usuwanie szumów, retusz portretów oraz poprawianie barw. Co najważniejsze, oferuje automatyczny tryb edycji, którego efekty są w pełni zadowalające.

Aplikacja Perfectly Clear oferuje nam dwa tryby działania. Pierwszy bardzo dobrze zastępuje aplikację do obsługi aparatu. Poza standardowymi przyciskami zawiera narzędzia pozwalające lepiej dopasować kadr, jak miarki i poziomica i odpowiednio ustawić ostrość, także z możliwością blokowania ostrości w wybranym miejscu kadru. Ponadto pozwala na podstawową korektę ekspozycji, sterowanie lampą błyskową (jeśli telefon ją posiada) i stabilizację obrazu. W ustawieniach można dodatkowo włączyć ekspozycję HDR, dźwięku, wybrać rozmiary zdjęć dla każdego aparatu oraz włączyć rozpoznawanie twarzy.

Najważniejsze funkcje kryją się jednak w module edycji. Podstawowy działa automatycznie i już jego praca potrafi znacznie poprawić wyjściowe zdjęcie. Możemy skorzystać także z ręcznej edycji i samodzielnie poprawić ekspozycję, zabarwienie, jaskrawość barw, szum oraz wykonać retusz skóry, wybielić zęby, usunąć cienie spod oczu i wyszczuplić twarz.

Interfejs programu nie odbiega od tego jaki znamy z innych aplikacji do edycji zdjęć. Dzięki podziałowi na tryb automatyczny oraz manualny Perfectly Clear nie przytłacza nas od początku ilością opcji i możliwości, pozwala skupić się na szybkiej edycji, bądź też szczegółowym poprawianiu. Wszystkie ikonki są na tyle intuicyjne, że początkujący użytkownicy nie będą mieli problemów z korzystaniem z narzędzi edycji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Smartfonowa fotografia: Perfectly Clear, czyli droga na skróty do lepszych zdjęć

9
13.05.2015  •  Anna Rymsza

Nazwa Perfectly Clear kryje dwa produkty – aplikację mobilną oraz wtyczkę do programów Photoshop i Lightroom. Oba produkty wykorzystują autorskie algorytmy producenta, dzięki którym można usunąć ze zdjęć szum, automatycznie poprawić oświetlenie i kolory, a także wykonać podstawowy retusz portretów bez żadnego wysiłku. Aplikacja Perfectly Clear zastąpi aplikację do obsługi aparatu, a także poprawi zdjęcia znajdujące się na telefonie. W trybie robienia zdjęć znajdziemy narzędzia pozwalające lepiej dopasować kadr, jak miarki i poziomica i odpowiednio ustawić ostrość, także z możliwością…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy