Perfectly Clear Perfectly Clear 2.0.1.12

Strona główna Windows Grafika Dodatki do programów graficznych
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Perfectly Clear to wtyczka do programów Adobe Photoshop, Photoshop Elements i Lightroom. Jego podstawowym zadaniem jest szybkie i automatyczne polepszenie wyglądu zdjęć.

Perfectly Clear pozwala jednym kliknięciem wydobyć więcej detali z cieni i mocno oświetlonych obszarów, a także poprawia barwy skóry na zdjęciach. Dzięki dostosowaniu kolorów zdjęcia będą wyraźne i będą wyglądać naturalnie. Dodatkowo ich jakość podnosi niezły algorytm usuwania szumów.

Wtyczka daje fotografom do dyspozycji 10 sposobów na szybki retusz portretów, które zostały zaczerpnięte z aplikacji mobilnej producenta. Znajdziemy tu narzędzie Perfectly Smooth wygładzające skórę, punktowy pędzel do retuszu, automatyczne usuwanie połysku tłustej skóry, usuwanie czerwonego zabarwienia (częsta wada aparatów), rozjaśnianie oczu, powiększanie oczu, usuwanie cieni spod oczu, dodawanie odblasków do oczu, wybielanie zębów i wyszczuplanie twarzy. Działanie tych funkcji jest możliwe dzięki zaawansowanemu wykrywaniu charakterystycznych punktów twarzy. Na tej podstawie określana jest płeć osoby, wiek i kolor skóry, co pozwala dobrać automatycznie stopień niezbędnych poprawek.

W oknie podglądu można porównać zdjęcie przed i po wprowadzeniem poprawek. Wtyczka jest w stanie także powiększyć zdjęcie, by można było przyjrzeć się detalom. Ulubione ustawienia można zapisywać do ponownego wykorzystania, a ich efekty podglądać na miniaturach. Można także przekazywać je innym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!