r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Perfgraph 3.0.13

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Perfgraph to malutkie narzędzie do wyświetlania podstawowych informacji o parametrach pracy bazowych podzespołów komputera na pasku zadań systemu Windows.

Program potrafi informować użytkownika w czasie rzeczywistym o stopniu użycia procesora, a także poszczególnych jego rdzeni (maksymalnie 8), pamięci RAM, temperaturze CPU, chipsetu i dysku twardego oraz prędkości pracy wentylatorów. Umożliwia on także monitorowanie przepustowości łącza internetowego (poprzez protokół SNMP) i pingowanie zdalnych hostów.

Perfgraph działa w ramach procesu systemowego explorer.exe, prezentując wszelakie dane w formie w pełni konfigurowalnych wykresów. Użytkownik może dostosowywać ich kolor, rozmiar czcionki, a także częstotliwość odświeżania (od 0,02 sekundy do godziny).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.