Permute Permute 3.5.16

Strona główna Mac Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program

Permute to wszechstronny konwerter plików wideo, audio oraz obrazów. Głównym założeniem programu jest łatwa i bezproblemowa obsługa, dzięki czemu z powodzeniem skorzystają z niego początkujący użytkownicy.

Interfejs programu jest typowo „macowy”. Ilość podstawowych ustawień ograniczono do absolutnego minimum. W zasadzie wystarczy tylko przeciągnąć pliki do okna programu, wybrać format na jaki chcemy je przekonwertować i na tym koniec. Można powiedzieć, że prościej się nie da.

Po zakończonej operacji stworzone przez program pliki znajdziemy w ustawionym w preferencjach folderze. Pomimo wszechobecnej prostoty i ascetycznego interfejsu program potrafi naprawdę bardzo wiele. Można na przykład za jego pomocą stworzyć obraz ISO płyty DVD z filmem, przeciągając do niego folder Video_TS. Aplikacja posiada również gotowe ustawienia konwersji, najlepsze dla popularnych urządzeń takich jak iPhone, iPad czy też PlayStation.

Przechodząc do preferencji Permute mamy do dyspozycji dość obszerne ustawienia dla każdego z obsługiwanych formatów plików. Wystarczy raz je skonfigurować tak jak chcemy, aby potem łatwo i szybko korzystać z programu. Można tutaj zdecydować jakiej domyślnie jakości konwersji aplikacja będzie używać dla konkretnego formatu. Dodatkowo można też zaznaczyć, aby program automatycznie importował pliki do biblioteki iTunes.

Permute to świetna propozycja jeśli szukamy programu do konwersji plików w różnych formatach i nie mamy czasu lub chęci za każdym razem ustawiać parametrów. W wersji próbnej (trial) program pozwala na konwersję 10 plików. Pełna wersja dostępna jest w Mac App Store.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!