r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PetBondCare 1.6.8

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje dla miłośników zwierząt

PetBondCare to aplikacja na smartfony i tablety z Androidem, będąca swego rodzaju dziennikiem opieki nad psem.

Dzięki PetBondCare, możemy zapisywać wszystkie codzienne czynności, podczas których towarzyszy nam nasz psi przyjaciel. Jeśli wychodzimy na spacer, korzystając z aplikacji możemy zapisać trasę wyprawy i później sprawdzić jej widok na mapie. Jeśli oddajemy się wspólnej zabawie, informację o tym również możemy zapisać w aplikacji. Podobnie sprawa ma się np. z nowymi sztuczkami, których nauczymy naszego pupila. Program pozwala również planować kolejne wizyty u weterynarza, zawiera także tworzoną przez użytkowników bazę miejsc przyjaznych psom, co może się przydać np. podczas wyjazdu do innego miasta. Informacjami gromadzonymi w aplikacji PetBondCare możemy się dzielić w mediach społecznościowych.

Ciekawą funkcji programu jest możliwość wysłania alertu do osób skupionych w społeczności PetBondCare, jeśli nasz pies zaginie. Wówczas taki czek-in zostanie wyposażony w informację z mapy, możemy też dołączyć do niego zdjęcie zaginionego oraz podstawowe informacje o jego wyglądzie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Adoptuj przyjaciela z Na4Łapy – aplikacją „randkową” dla psów i kotów ze schroniska

4
17.05.2016  •  Anna Rymsza

Oczywiście nie chodzi o typowe psie schadzki, ale o szansę dla psów ze schroniska na znalezienie nowego domu. Na4Łapy to aplikacja gdańskiego schroniska dla zwierząt „Promyk”, w działaniu przypominająca nieco aplikację randkową. Na4Łapy to aplikacja, którą dla „Promyka” stworzyli wspólnie pracownicy gdańskiego magistratu, wolontariusze z trójmiejskiej grupy Koduj dla Polski i tworzącej oprogramowanie firmy Volanto, znanej między innymi jako autorzy PetBondCare – dzienniczka dla właścicieli zwierząt domowych. Aplikacja ma pomóc w schronisku radzić sobie z ogromnym wyzwaniem, jakim jest…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.