r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Peter's Backup 3.08

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny program do archiwizacji danych o sporych możliwościach. Umożliwia wykonywanie pełnych i różnicowych (przyrostowych) kopii zapasowych ważnych danych z kompresją zawartości.

Archiwa mogą być zapisywane na dyskietkach FDD, ZIP, dyskach twardych lub (opcjonalnie) nośnikach CD lub DVD. Program umożliwia odtwarzanie wcześniej zarchiwizowanych plików do pierwotnych lokalizacji z możliwością pomijania plików, które w nowszej wersji znajdują się na dysku. Przydatną opcją jest podgląd zawartości archiwów tj. listy plików z pierwotną lokalizacją oraz dat ich utworzenia.

r   e   k   l   a   m   a

Peter's Backup nie posiada terminarza aby wykonywać kopie automatycznie ale można go uruchamiać cyklicznie za pośrednictwem systemowego Schedulera.

Uwaga!

1. Opcja bezpośredniego nagrywania na płyty CD lub DVD wymaga zainstalowanego w systemie programu do nagrywania płyt. Peter's Backup był testowany przez autora z Nero Burning ROM i Easy CD Creator ale powinien pracować również z innymi programami tego typu.

2. Peter's Backup nie odtwarza zabezpieczeń do plików zapisanych w systemie plików NTFS i nie jest zalecany do archiwizowania plików systemowych.

3. Program został stworzony w oparciu o warunki GNU General Public License, zgodnie z którymi jest oprogramowaniem całkowicie darmowym z możliwością przetwarzania jego kodu źródłowego. Może być dowolnie rozpowszechniany z zastrzeżeniem jednoczesnego udostępniania kodu źródłowego.

Kod źródłowy programu można pobrać tutaj

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.