Pew4Speed

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pew4Speed to utrzymana w sympatycznym klimacie prosta w zasadach strzelanka 2D, w której kluczem do sukcesu są głównie celne oko i dobry refleks. Przejedziemy się tu czymś w rodzaju kolejki górskiej zajmując jeden z czterech dostępnych wagoników. Celem przejażdżki nie będą jednak wrażenia z ostrej jazdy lecz walka o dotarcie do mety z zewsząd atakującymi i starającymi się za wszelką cenę pokrzyżować nam plany potworami.

W trakcie nieustającej strzelaniny i ogólnej batalii na całego przeżywamy pewnego rodzaju dylemat. Chodzi o drużynę, wewnątrz której z jednej strony podejmujemy rywalizację o najwyższą pozycję w rankingu na najlepszego strzelca wystawiając niejednokrotnie sojuszników na odstrzał, a z drugiej zaś dbamy o nich i staramy się im pomagać.

Zlikwidowanych przez potwory współtowarzyszy należy czym prędzej próbować przywrócić do gry zestrzeliwując specjalne bańki, w których po zbiciu lawirują bezczynnie po planszy. Uzupełniając stan osobowy załogi zwiększamy szanse na dotarcie do mety, co jest konieczne dla ostatecznego rozstrzygnięcia wyścigu.

Ważnym elementem przybliżającym nas do zwycięstwa jest umiejętne wykorzystanie aktualnie posiadanych atrybutów takich jak laser czy miotacz ognia. W trakcie walki z przeciwnikiem, oprócz błyskotliwości i celności, również nie bez znaczenia pozostaje siła, moc, sprawność i wytrzymałość palca wskazującego ;-).

W Pew4Speed gra się bardzo sympatycznie, a sama rozgrywka, choć nie należy do najdłuższych, dobrze koi nerwy i działa odstresowująco.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!