Phase Shift 1.27

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Komercyjne gry z serii Guitar Hero czy Rock Band doczekały się bardzo interesującej i bezpłatnej alternatywy na PC. Projekt Phase Shift za darmo daje nam doskonale znaną z produkcji muzycznych z instrumentami rozgrywkę, a przy tym otrzymujemy nowe opcje, zbliżające tytuł nawet do propozycji tanecznych. Nie bez znaczenia jest również spora biblioteka legalnych utworów, dostępnych w paczce z całym tym programem.

Do zabawy wykorzystywana jest klawiatura, ale gra obsługuje także wiele innych wariantów sterowania. Zabawa sprowadza się do celnego wstukiwania nutek, które nadciągają z góry ekranu. Wszystko do rytmu. W zależności od instrumentu, czasem wystarczy po prostu wcisnąć dany klawisz na wirtualnym gryfie, a kiedy indziej trzeba do tego dołożyć szarpnięcie w strunę. Jest między innymi gitara wiodąca i basowa, perkusja, syntezator czy nawet klepanie w strzałki, niczym na automacie tanecznym.

Naturalnie na samym początku wypada zajrzeć do opcji i skalibrować opóźnienia audio oraz wideo. Na ogromny plus należy policzyć czytelną, ale atrakcyjną opraw graficzną, wspomnianą ścieżkę muzyczną, a do tego m.in. możliwość zagrania z botami albo innymi komputerowymi muzykami online. Phase Shift to projekt na takim poziomie, że spokojnie pomylić by go można było z podobnymi, płatnymi grami w pudełku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!