Phone Master Phone Master 5.0.9.0002

Strona główna Android Narzędzia Oczyszczanie systemu
Pobierz program
lub zeskanuj:

Phone Master to bardzo proste w obsłudze narzędzie do optymalizacji telefonu. Dzięki niemu usuniemy zbędne pliki, zwolnimy miejsce w pamięci urządzenia lub na karcie SD i nie tylko.

Zwiększ wydajność swojego smartfona

Z poziomu głównego okna programu Phone Master możemy wybrać jedną z sześciu podstawowych opcji umożliwiających zarządzanie plikami, przeniesienie niepotrzebnych danych do kosza, przyśpieszenie telefonu, skorzystanie z wbudowanego oprogramowania antywirusowego oraz funkcji pozwalającej na zwiększenie czasu pracy smartfona na jednym ładowaniu baterii. Phone Master umożliwia ponadto blokowanie dostępu do wybranych aplikacji.

Szybkie przenoszenie danych na kartę SD i nie tylko

Phone Master wyposażono w szereg innych, dodatkowych funkcji. Dzięki tej aplikacji zwiększymy wydajność nie tylko całego urządzenia, ale i wybranych gier, będziemy mogli w czasie rzeczywistym monitorować temperaturę procesora, zarządzać ustawieniami prywatności w trakcie wysyłania rozmaitych wiadomości, a także przenieść dane z pamięci wewnętrznej na kartę SD zaledwie jednym kliknięciem.

Bezpłatna aplikacja

Warto dodać, że Phone Master jest zupełnie darmowym programem, ale w trakcie użytkowania na ekranie będą pojawiać się reklamy.

Phone Master – najważniejsze cechy:

  • program do zwiększania wydajności telefonu
  • pozwala na usuwanie zbędnych plików, zwiększenie czasu pracy na jednym ładowaniu, skanowanie urządzenia pod kątem obecności wirusów i nie tylko
  • możliwość blokowania dostępu do wybranych aplikacji
  • łatwe i szybkie kopiowanie plików na kartę SD

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!