PhoneClean 5.2.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PhoneClean to aplikacja przeznaczona do czyszczenia i optymalizacji urządzeń działających w oparciu o system iOS (iPhone, iPad i iPod touch).

Program wyszukuje i usuwa z urządzeń firmy Apple zbędne pliki pozostawione przez instalowane w systemie aplikacje. PhoneClean kasuje m. in. pamięć podręczną telefonu (grafiki, snapshoty, pliku audio), która z założenia przyspiesza uruchamianie oraz działanie aplikacji pobranych z AppStore. W przypadku instalacji dużej ilości programów w iOS pliki cache mogą nie tylko znacząco zmniejszyć pojemność pamięci urządzenia, ale również wpłynąć na szybkość działania całego systemu. Wtedy z pomocą przychodzi nam PhoneClean, który potrafi bezpiecznie usunąć tego typu dane.

PhoneClean oferuje możliwość zdefiniowania danych, które mają zostać usunięte z systemu w przypadku niektórych aplikacji (w tym Facebook, Twitter). Program kasuje ponadto dane zapisywane na urządzeniu w przypadku błędnej synchronizacji z iTunes. Jak zapewnia producent, różnice w szybkości działania mogą być znacząco odczuwalne na takich urządzeniach jak iPhone 3GS czy iPhone 4.

PhoneClean posiada funkcję kasowania plików cookie i skryptów. Opcja ta jest niezwykle przydatna gdy chcemy chronić naszą prywatność. Kasując tego typu dane z urządzenia mamy pewność, że informacje dotyczące np. odwiedzanych witryn nie zostaną wysłane i przechowywane na serwerach iCloud w przypadku wykonania kopii zapasowej.

Uwaga!

  • PhoneClean do prawidłowego działania wymaga instalacji w systemie programu iTunes.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
AndroidFan   6 #6 12.09.2016 22:37

wcale nie trzeba korzystać z tego typu rozwiązań, w iOS 10 pojawiła się już wbudowana w system funkcja która wykonuje całą robotę za nas - http://www.download.net.pl/iphone-optymalizacja-pamieci/n/8978/ wystarczy obczaić sobie odpowiedni poradnik i ogarnąć temat optymalizacji.

  #5 06.02.2015 16:25

Autorzy tego - płatnego programu są niepoważni. Problemy są ze sterownikami w iTunes 12.1. Rada producenta: zainstalować starszą wersję. Na szczęście dotąd używałem wersji demo. Po odinstalowaniu z kolei zostają śmieci. ;-(

  #4 04.12.2014 23:00

Ta aplikacja nie jest jednak darmowa. Trzeba albo wykupić pełną wersje albo wpisać numer licencji, którego nie moge znaleźć. Czy ktoś potrafiłby mi pomoc?

  #3 05.01.2014 11:00

No właśnie, darmowe jest tylko demo które świetnie skanuje ale żeby czyścić trzeba kupić licencję.

Pilsunion   1 #2 21.12.2013 13:05

No nie wiem czy taki bezpłatny... Szuka i znajduje kupę syfu ale jak przychodzi do czyszczenia to wyskakuje żeby kupić licencje...

  #1 05.10.2013 09:25

Przydałoby się coś takiego na Windows Phone'a.