r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Phoronix Test Suite 2.8.1 już dostępny

Strona główna Aktualności

Ukazała się kolejna wersja Phoronix Test Suite - narzędzia Open Source przeznaczonego do testowania stabilności i wydajności różnych podzespołów komputera.

Aktualizacja ma na celu usunięcie kilku błędów dostrzeżonych w wydanej kilkanaście dni temu wersji 2.8. Phoronix Test Suite 2.8 (nazwa kodowa Torsken) zawiera kilkadziesiąt nowości, takich jak kompleksowa obsługa 64-bitowych edycji systemów Windows czy nowe benchmarki korzystające z API OpenCL. Łącznie dostępnych jest 134 profili testowych i 57 zestawów testowych. Ponadto program może umieszczać uzyskane wyniki w globalnej bazie danych i porównywać je ze sobą. Twórcy zaznaczają, że aktualne wydanie Phoronix Test Suite jest ostatnim z gałęzi 2.x - obecnie najwięcej sił i środków poświęconych jest na prace nad wersją 3.0 (nazwa kodowa Iveland), która ma wprowadzić do Phoronix Test Suite wiele od dawna oczekiwanych zmian.

Phoronix Test Suite 2.8.1 w wersji dla systemu Linux, OpenSolaris, Mac OS X, Windows i BSD można pobrać ze strony domowej projektu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.