Photaf Panorama (Free) Photaf Panorama (Free) 4.5.2

Strona główna Android Grafika i fotografia Tworzenie panoram i 360°
Pobierz program
lub zeskanuj:

Photaf Panorama to prosta aplikacja do robienia zdjęć panoramicznych. Można z jej pomocą zrobić zdjęcia, a także oglądać swoje panoramy, udostępniać i przeglądać prace innych użytkowników.

Photaf Panorama jest bardzo łatwa w użyciu. Przy robieniu zdjęć, które zostaną połączone w panoramę, można skorzystać z poziomicy i zawsze będzie widoczny fragment zdjęcia po lewej. Aplikacja może robić zdjęcia automatycznie, gdy aparat będzie odpowiednio ustawiony. Można też robić zdjęcia ręcznie. Nie ma niestety możliwości załadowania zdjęć zrobionych wcześniej inną aplikacją.

W ustawieniach aplikacji można włączyć automatyczne ustawianie ostrości, lampę błyskową, ujednoliconą ekspozycję i zablokować zmiany balansu bieli, dzięki czemu panoramy są bardziej jednolite. Gotowe zdjęcia można oglądać przesuwając palcem na ekranie lub korzystając z kompasu do nawigacji. Można je także udostępnić na serwerach producenta i w serwisach społecznościowych.

W darmowej wersji można robić panoramy ze zdjęć o rozdzielczości 640×480 pikseli. By korzystać z większej rozdzielczości, trzeba kupić pełną wersję aplikacji za niecałe 12 złotych. Odblokuje to także inne przydatne funkcje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!