reklama

Photo Collage Max

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Photo Collage Max to godne zainteresowania, niewielkie narzędzie graficzne, umożliwiające każdemu tworzenie efektownych kartek z życzeniami, kalendarzy lub "tablic" z ulubionymi fotografiami. Program w wersji podstawowej posiada znacznie ograniczoną funkcjonalność i nie daje możliwości edycji projektowanych grafik.

Praca z aplikacją odbywa się za pośrednictwem wbudowanego kreatora, dzięki czemu jest ona prosta i przyjemna w obsłudze, a problemów z nią nie napotka z pewnością nawet początkujący użytkownik komputera. Tworzenie projektu rozpoczyna się od wskazania jego typu, a następnie wyboru jednego z dostępnych szablonów. Wszystkie one są dopracowane, ciekawie się prezentują i nie powstydziłby się ich nawet profesjonalny grafik. Ostatnim etapem jest wybór zdjęć lub grafiki, którą chcielibyśmy umieścić we wybranym wcześniej szablonie.

Gotowy projekt ustawić możemy jako tapetę naszego pulpitu, wysłać jako załącznik wiadomości e-mail oraz zapisać na dysku w postaci pliku o formacie BMP, GIF, JPG, PNG lub TIF. W przypadku dwóch ostatnich operacji, dostępne są one w wersji Pro i podczas wyboru jednej z nich informowani jesteśmy o tym fakcie. Podczas zapisu projektu nanoszony jest na niego znak wodny z nazwą programu. Edycja bezpłatna pozwala również na przetestowanie dostępnego w wersji płatnej edytora, z pomocą którego dostosujemy poszczególne parametry tworzonej grafiki do naszych preferencji.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 26.04.2013 18:41

nadal jedyną czynnością z tym programem jest oganianie się od niezwykle nachalnego nakłaniania do kupna Pro że nawet odechciewa się testowania

  #4 22.03.2013 23:45

kicha ...

Strator   1 #3 07.03.2013 09:56

Krótko i zwięźle, "syf".

  #2 07.02.2013 16:57

?Bezpłatna? Program nadaje się do zabawy bo daje dużo możliwości łącznie z pełną edycją gotowych szablonów. Byłby na prawdę ok gdyby nie wyskakujące co chwila okienko "zapłać za wersję PRO" i fakt, że przy zapisie czy wydruku na środku pojawia się uroczy znak wodny Photo Collage Max!
Płaci się płaci! Straconym czasem...
2 za bezużyteczność.

  #1 24.10.2012 14:48

badziewie.

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić