r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Photo Coloring 0.4

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Photo Coloring to niewielkie i poręczne narzędzie, służące do "kolorowania" starych fotografii. Z jego pomocą odświeżymy stare albumy ze zdjęciami z młodości naszych dziadków i pradziadków :-)

Aplikacja jest prosta w obsłudze oraz nie wymaga od użytkownika posiadania rozległej wiedzy o obróbce graficznej. Z drugiej strony nie jest ono jednak idealne, bo aby osiągnąć ciekawy efekt musimy musimy poświęcić sporo czasu na ręczne dobieranie poszczególnych kolorów i ich atrybutów. Tym bardziej jeśli posiadamy duże ilości zdjęć, na które chcielibyśmy nanieść kolory.

Zasada działania Photo Coloring jest nieskomplikowana i opiera się na tworzeniu masek (zaznaczeń) poszczególnych obiektów na fotografii, a następnie doboru dla nich odpowiednich kolorów. Narzędzie obsługuje pliki graficzne w formatach BMP, PNG, TIF i JPEG, umożliwiając użytkownikowi zmianę takich parametrów jak jasność, kontrast, balans kolorów czy saturacja.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 14.07.2013 02:04

umieść fotkę na pulpicie i dopiero wczytaj.To skomplikowane urządzenie.HA Ha

  #1 13.07.2013 18:15

Nie wczytuje
"Error reading image file"
co jest nie tak?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.