Photo Commander 6.30 za darmo dla naszych czytelników

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Ashampoo wydała bezpłatną wersję komercyjnego programu Ashampoo Photo Commander 6.30 specjalnie dla czytelników naszego vortalu.

Ashampoo Photo Commander 6 to przygotowana specjalnie dla naszych czytelników bezpłatna edycja programu przeznaczonego do organizowania, edycji, dzielenia się ze znajomymi i prezentacji galerii fotograficznych, przygotowana przez producenta dla Czytelników vortalu dobreprogramy. Program poza takimi opcjami jak zmiana rozmiaru, nasycenie, wyostrzanie, odwracanie, usuwanie efektu czerwonych oczu itp. posiada jeszcze wiele innych przydatnych funkcji. Do nich z pewnością należy zaliczyć menu z gotowymi efektami, wśród których można znaleźć rozmycie, rzuć cień, szkicownik, mozaika itp. Dodatkowo Photo Commander 6 posiada szereg przydatnych narzędzi pozwalających m. in. na masowe przekształcanie obrazków i nazw plików, tworzenie albumów internetowych, znajdowanie duplikatów i podobnych obrazów, tworzenie pokazów slajdów i nagrywanie ich na płyty CD/DVD, optymalizacje plików JPG, przechwytywanie ekranu i znacznie więcej.

Rynkowa cena programu to ponad 175 złotych, ale dla naszych czytelników producent oferuje go za darmo - wystarczy zarejestrować się w trakcie instalacji. Dodatkowo Ashampoo przygotowało specjalną ofertę na zakup uaktualnienia do nowszej wersji 7.0 - czytelników dobrychprogramów obowiązuje zniżka w wysokości 75%, a więc cena wynosi około 40 złotych.

Ashampoo Photo Commander 6.30 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Grafika -> Katalogowanie i obróbka zdjęć.

Przypominamy, że cały czas udostępniamy także bezterminowe i w pełni bezpłatne wersje: multimedialnych programów do nauki języka angielskiego Angielski At Once! i Angielski w pigułce, mapy NAVIGO - Cyfrowy Atlas Polski, programu do wystawiania faktur i obsługi magazynu +FM, narzędzia do nagrywania płyt CD/DVD Ashampoo Burning Studio, programu do przygotowywania wizytówek i etykiet DesignPro, programu do czyszczenia dysku i rejestru systemowego Magical Optimizer, narzędzia do tuningowania ustawień systemu i aplikacji PowerUp, pakietu do optymalizacji systemu Windows WinOptimizer oraz narzędzia do audytu oprogramowania PCinfo MagicEYE. Wszystkie programy zostały udostępnione przez producentów specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy.

© dobreprogramy