r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Photo Editor 2.1.1

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Photo Editor to prosta aplikacja na smartfony i tablety z Androidem, służąca do edycji zdjęć.

Galeria programu

Program raczej nie zadowoli tych, którzy na swoich smartfonach lub tabletach zajmują się nieco bardziej zaawansowaną obróbką zdjęć, choćby przy użyciu mobilnego Adobe Lightroom'a. Ale do prostych prac nad poprawą jakości zdjęć Photo Editor nada się dobrze. W aplikacji możemy podkręcić parametry fotografii, np. edytując nasycenie kolorów, poprawić kontrast, wyostrzenie itp. Do dyspozycji użytkownika oddano też kilka filtrów, m.in. sepię.

Nie jest to więc oszałamiająco długa lista możliwości, ale do prostych zastosowań Photo Editor nada się jak najbardziej. Szkoda tylko, że w programie wyświetlają się reklamy i zwłaszcza te prezentowane w formie wideo potrafią na dłużej przerwać pracę nad poprawą jakości zdjęć. Ogólne wrażenie psuje też jakość pracy aplikacji. Edycja zdjęć często trwa bardzo długo, sporo trzeba też odczekać zanim efekty wprowadzonych przez nas korekt staną się widoczne. Instalując Photo Editor, trzeba się liczyć z tym, że program często może zirytować.

Aplikacja powstała jako projekt open source'owy, a jej kod źródłowy można znaleźć na GitHubie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.