reklama

Photo Magician 2.3.7.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Photo Magician to darmowy program do hurtowej zmiany rozmiaru plików graficznych i konwersji ich pomiędzy różnymi formatami (BMP, JPG i PNG). Aplikacja charakteryzuje się niezwykle prostym i czytelnym interfejsem użytkownika, a także szybkością przetwarzania poszczególnych zdjęć przechowywanych na dysku twardym komputera.

Program jest na tyle intuicyjny i prosty w użytkowaniu, że przetwarzanie plików graficznych nie powinno stwarzać nikomu żadnych problemów. Chcąc przekonwertować zdjęcia należy z poziomu programu wybrać odpowiedni katalog ze zdjęciami, wpisać folder docelowy oraz ustawić skalowanie i odpowiednią rozdzielczość podaną w pikselach (wysokość i szerokość).

Użytkownicy mogą również skorzystać z gotowych profili, za pomocą których ustawimy standardową rozdzielczość (od 800x600 do 1600x1200) lub w wysokiej jakości HD (720p, 1080p). Oprócz tego można wybrać dowolny profil zdefiniowany dla wybranego urządzenia przenośnego typu iPhone, iPod, Sony PSP czy Microsoft Zune HD.

W programie znajdziemy też specjalny tryb do szybkiej konwersji plików graficznych (za pomocą metody przeciągnij i upuść z poziomu Eksploratora Windows), a także zestaw przydatnych efektów i filtrów (negatyw, odcienie szarości). W Photo Magician można też konwertować wszystkie pliki przechowywane w podfolderach, a także je nadpisywać lub kopiować do wybranego katalogu.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala uniknąć instalacji w systemie jakichkolwiek dodatkowych składników.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 28.02.2013 14:15

@hubhub,
różnica między FSV, a tą aplikacją jednak jest - chociażby licencyjna ;)

hubhub   3 #1 17.12.2012 14:48

jakiś czas temu podesłałem propozycję zamieszczenia w bazie ciekawego kalkulatora naukowego, aplikacja nazywa się Excalubur.
Program świetny ale redakcja szanowna uznała, że nie jest wart.
Pojawiają się za to nic nie wnoszące klony aplikacji. Jest już przecież FastStone Viewer, XnConvert, rozwiązania sprawdzone, a co ponadto daje nam taki Photo Magician???

Autor edytował komentarz.
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić