Photo Magician 2.3.7.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Photo Magician to darmowy program do hurtowej zmiany rozmiaru plików graficznych i konwersji ich pomiędzy różnymi formatami (BMP, JPG i PNG). Aplikacja charakteryzuje się niezwykle prostym i czytelnym interfejsem użytkownika, a także szybkością przetwarzania poszczególnych zdjęć przechowywanych na dysku twardym komputera.

Program jest na tyle intuicyjny i prosty w użytkowaniu, że przetwarzanie plików graficznych nie powinno stwarzać nikomu żadnych problemów. Chcąc przekonwertować zdjęcia należy z poziomu programu wybrać odpowiedni katalog ze zdjęciami, wpisać folder docelowy oraz ustawić skalowanie i odpowiednią rozdzielczość podaną w pikselach (wysokość i szerokość).

Użytkownicy mogą również skorzystać z gotowych profili, za pomocą których ustawimy standardową rozdzielczość (od 800x600 do 1600x1200) lub w wysokiej jakości HD (720p, 1080p). Oprócz tego można wybrać dowolny profil zdefiniowany dla wybranego urządzenia przenośnego typu iPhone, iPod, Sony PSP czy Microsoft Zune HD.

W programie znajdziemy też specjalny tryb do szybkiej konwersji plików graficznych (za pomocą metody przeciągnij i upuść z poziomu Eksploratora Windows), a także zestaw przydatnych efektów i filtrów (negatyw, odcienie szarości). W Photo Magician można też konwertować wszystkie pliki przechowywane w podfolderach, a także je nadpisywać lub kopiować do wybranego katalogu.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala uniknąć instalacji w systemie jakichkolwiek dodatkowych składników.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!